Kriimutuskaitse nutitelefonidele ja käekelladele

Kriimuvastane ekraanikaitse – GoGoNano™ Liquid Shield

GoGoNano Liquid Shield kriimuvastane ekraanikaitse on loodud arvutite, prillide, mobiiltelefonide, mängukonsoolide, kaamerate ja tahvelarvutite puhastamiseks ja nende kaitsmiseks kasutusjälgede eest. See kriimuvastane ekraanikaitse toimib juba kõige pealmisel pinnal, kus toimub kokkupuude võõrkehaga, tagades sedasi seadme kauakestva kaitse.

Mis on Liquid Shield ja kuidas see aitab?

GoGoNano Liquid Shield kriimustusvastane toode katab arvuti või nutitelefoni ekraani nähtamatu kihiga, mis kaitseb seadet kriimustuste ja sõrmejälgede eest. Ekraan näeb välja palju puhtam, selgem ja värviküllasem. Vedel kriimuvastane ekraanikaitse on vee baasil valmistatud, biolagunev ja loodussõbralik toode. Liquid Shieldi võib kasutada kaamerate, tahvelarvutite, nutitelefonide ja paljude teiste sarnaste seadmete ekraanikaitsjana.

Liquid Shield asendab kõiki kahjulikke plastikust ekraanikaitsjaid ja kaitsekilesid. Nanokaitse on loodud spetsiaalselt arvutite, prillide, mobiiltelefonide, mängukonsoolide, kaamerate ja tahvelarvutite puhastamiseks ja nende kaitsmiseks kriimustuste eest.

Vedel ekraanikaitse parimad omadused:

  • GoGoNano nanosprei muudab su seadme kümme korda kriimustuskindlamaks. See tähendab, et sinu ese ei saa kahjustada, kui puutub igapäevase kasutamise käigus müntide, võtmete vms vastu.
  • Värvid ekraanil on selgemad ja paremini eristatavad. Plastikust ekraanikaitsjad muudavad sinu seadme pildi häguseks, meie toode aga tagab kristallselge ekraani.
  • Sinu seade muutub veekindlaks. Sa ei pea enam muretsema, kui midagi kogemata ekraanile ajad.
  • Liquid Shield kriimuvastasel ekraanikaitsel on lisaks ka antibakteriaalsed omadused, mis tähendab, et need ei jää sinu ekraani külge kinni.
  • Nanokaitsega töödeldud pindu on lihtsam puhastada – piisab ühest tõmbest.
  • Tänu meie tootele toimib puutetundlik ekraan paremini – ekraanil on sõrmi lihtsam libistada ja töö toimub kiiremini.
  • Universaalne lahendus – Liquid Shield kriimuvastane ekraanikaitse sobib kõigile seadmetele. Vajadusel võid kasutada seda isegi päikeseprillidel või ehetel.
  • GoGoNano Liquid Screen Protector for smartphones
    GoGoNano Liquid screen protector on iPhone