GoGoNano puhastus-ja pinnakaitsevahendid

Nanotehnoloogia on revolutsiooniline teadus, mis töötleb ainet molekulide ja aatomite tasemel. Võlu ei seisne mitte väikeste asjade suuruses, vaid nende võimekuses töödelda mistahes pindasid ja materjale – ning just see muudabki GoGoNano tooted eriliseks.

Water repellent nano coating for all vehicles

Liquid Skin – nano kaitsevahend sõidukitele ja paatidele

Õhus leviv mustus ja teedelt või keskkonnast sõidukile satuvad osakesed mõjuvad viimistlusele pikas perspektiivis kahjustavalt. Siit leiad vajalikud kaitse ja puhastusvahendid oma sõiduki sise- ja välispindadele: klaasile, tekstiilile, nahale, metallile ja plastikdetailidele. Hoolduse lõpetuseks lisa nanokaitse kiht, et hoida pinnad puhtad, vastupidavad ning korrosioonivabad! Kõik vahendid on naturaalsed ja keskkonnasäästlikud, samas väga tõhusad ja mugavad kasutada. Tooted annavad võrdselt hea tulemuse nii kodukasutaja kui professionaali käe all!

Loe lähemalt autokaitsest

Vedel ekraanikaitse Liquid Shield nutiseadmetele

Nutiseadmetega tuleb pahatihti ette ootamatusi, kus need saavad kahjustada. Kõik nutiseadmete ekraanid ja teised elektroonikaseadmed kestavad kauem kui neid kaitsta. Plastikust kaitsekilesid asendav Liquid Shield nanokaitse aitab kaitsta arvutit, nutitelefoni, mängukonsooli, kaamerat või tahvelarvutit. Nanokaitse sobib ka prilliklaaside kaitseks kriimustuste ja näpujälgede eest. Tulemuseks on erksamad värvid ekraanil, bakteri- ja kriimuvabad seadmed ning kergemini puhastatavad prilliklaasid!

Loe lähemalt ekraanikaitsest
Kriimuvastane vedel ekraanikaitse – Liquid Shield
Tekstiilikaitse kaitseb plekkide, mustuse ja vee eest

Tekstiilikaitse Stay Dry jalanõudele ja riietele

Pikaajaline niiskus mõjub tihtipeale riietele, jalatsitele või tarbeesemetele laastavalt. Selle ennetamiseks ja vältimiseks oleme välja töötanud kõikidele tekstiilidele ja nahast esemetele mõeldud kaitsevahendi. Stay Dry tekstiilikaitse moodustab materjaliga kokkupuutel selle sisekiudude ümber tugeva, silmale nähtamatu kaitsekihi. Nanokaitse aitab sul puhastada ja kaitsta kõik käsipesu vajavad igapäevased tekstiilid ja nahkesemed. Vahendiga saad väga lihtsalt töödelda oma jalanõud, selja- ja matkakotid, matkavarustuse/telgi, üleriided, aiamööbli kui ka autoistmed.

Loe lähemalt tekstiilikaitsest

Esimene ost sulle 10% soodsamalt!

Sisesta enda kontakt, kuhu saadame sulle sooduskupongi, et saaksid esimese tellimuse 10% soodsamalt. Lisaks hoiame sind ka edaspidi kursis värskete uudiste ja parimate pakkumistega!