GoGoNano puhastus-ja pinnakaitsed

Nanotehnoloogia on revolutsiooniline teadus, mis töötleb ainet molekulide ja aatomite tasemel. Võlu ei seisne mitte väikeste asjade suuruses, vaid nende võimekuses töödelda mistahes pindasid ja materjale – just see muudabki meie tooted eriliseks.

Nanokaitse Liquid Skin sõidukitele ja paatidele

Õhus leviv mustus ja teedelt või keskkonnast sõidukile satuvad osakesed mõjuvad viimistlusele pikas perspektiivis kahjustavalt. Siit leiad vajalikud kaitse ja puhastusvahendid oma sõiduki sise- ja välispindadele: klaasile, tekstiilile, nahale, metallile ja plastikdetailidele. Hoolduse lõpetuseks lisa nanokaitse kiht, et hoida pinnad puhtad, vastupidavad ning korrosioonivabad! Kõik vahendid on naturaalsed ja keskkonnasäästlikud, samas väga tõhusad ja mugavad kasutada. Tooted annavad võrdselt hea tulemuse nii kodukasutaja kui professionaali käe all!

Loe lähemalt

Ekraanikaitse Liquid Shield nutiseadmetele

Nutiseadmetega tuleb pahatihti ette ootamatusi, kus need saavad pisut kannatada. Kõik ekraanid ja elektroonikaseadmed kestavad kauem kui nende eest hästi hoolt kanda. Liquid Shield vedel ekraanikaitse aitab kaitsta arvutit, mobiiltelefoni, mängukonsoole, kaamerat või tahvelarvutit. Sobivad väga hästi ka prilliklaaside kaitseks kriimustuste ja näpujälgede eest. Tulemuseks on erksamad värvid ekraanil, bakteri- ja kriimuvabad seadmed ning kergemini puhastatavad prilliklaasid!

Loe lähemalt

Tekstiilikaitse Stay Dry jalanõudele ja riietele

Pikaajaline niiskus mõjub tihtipeale riietele, jalatsitele või tarbeesemetele laastavalt. Selle ennetamiseks ja vältimiseks oleme välja töötanud kõikidele tekstiilidele ja nahast esemetele mõeldud kaitsevahendi. Stay Dry tekstiilikaitse moodustab materjaliga kokkupuutel selle sisekiudude ümber tugeva, silmale nähtamatu kaitsekihi. Nanotehnoloogiliste toodetega on võimalik puhastada, kaitsta ja veekindlaks teha kõik tekstiilid ja nahkesemed. Vahendiga saad väga lihtsalt töödelda oma jalanõud, selja- ja matkakotid, matkavarustuse/telgi, üleriided, aiamööbli või autoistmed.

Loe lähemalt

Esimene ost 10% soodsamalt!

Sisesta enda kontakt, kuhu saadame sulle sooduskupongi, et saaksid esimese tellimuse 10% soodsamalt. Lisaks hoiame sind ka edaspidi kursis värskete uudiste ja parimate pakkumistega!

GoGoNano on usaldusväärne koostööpartner, kes suudab edukalt majandada ja täita oma kohustusi.

GoGoNano e-pood on kontrollitud ja usaldusväärne. Kvaliteedimärgi väljastas E-kaubanduse Liit.

Kaup tasuta vabalt valitud pakiautomaati alates 25 € ostu puhul. Kaup kätte üle Eesti 1-3 tööpäevaga.