Liquid Skin – Isepuhastuv ja nähtamatu nanokaitse autole

Liquid Skin on veebaasil nanopolümeeridega täiustatud kaitsevahend autole, mis hoiab sõiduki pinnad puhta ja korrosioonivabana, pakkudes pikaaegset ning vastupidavat kaitset. Toode annab võrdselt hea tulemuse nii kodukasutaja kui professionaali käe all!

Auto hooldamine pole kunagi olnud lihtsam!

Liquid Skin nanokaitse tekitab üliõhukese ja nähtamatu kihi, mis kaitseb nii sõiduki kere, velgi, klaase kui ka teisi kergesti määrduvaid või kahjustuvaid kohti, nagu kapott, peeglid ja plastikdetailid. Pärast kaitsevahendi kasutamist muutub sõiduki hilisem hooldus imelihtsaks.

Water repellent nano coating for all vehicles

Nanokaitse autole annab sulle järgmised eelised:

 • Hooldusvaba – sõiduk ei vaja tulemuse püsima jäämiseks spetsiaalset hooldust. Võid oma sõidukit peale Liquid Skin’i kasutamist tavapäraselt edasi pesta ja hooldada.
 • Ise puhastuv – peale Liquid Skin’i kasutamist väheneb märgatavalt puhastuskordade arv ja sellele kuluv aeg. Suurema mustuse peseb vihm ise maha!
Liquid Skin nanokaitse autole ja klaasidele
Nanokaitse Liquid Skin kõikidele sõidukitele
 • Erakordne läbipaistvus ja läige – Liquid Skin’i vedelikku iseloomustab täielik läbipaistvus, seega toote kaitsekiht jääb silmale nähtamatuks. Nanokaitse taastab vana ja tuhmunud värvi ning annab erakordselt sügava läike.
 • Maksimaalne vastupidavus – Liquid Skin’i kasutamise järgselt on tagatud värskelt esindusest tulnud sõiduki välimus. Auto värvikaitse, vastupanu mõranemisele, korrosioonile ja toonide tuhmumisele püsivad, ning sõiduki algsed kvaliteediomadused säilivad kauem. Kaitse püsib sõidukil 3 kuni 6 kuud.
 • Kriimu- ja plekikindel – Kuivõrd nanokaitse pakub erakordset vastupanu kriimudele ja plekkidele, siis on sõiduki hilisem hooldus tunduvalt lihtsam.

Kuidas Liquid Skin autokaitsevahendit kasutada?

Liquid Skin’i võib peale kanda seal, kus parasjagu mugav tundub, sest selle kasutamine ei nõua mingeid erioskusi. Vahendi pealekandmiseks vajalikud mikrofiiberlapid tulevad komplekti kaasa. Auto nanokaitse Liquid Skin leiad meie veebipoes.

Kaitsevahend on soovitatav peale kanda vahetult pärast auto pesemist, kuid ilma lisakemikaalide ja vahadeta puhtale ja kuivale pinnale. Lase kindlasti kaitsevahendil umbes 45 min kuivada enne viimase läike andmist mõne pehme ja puhta mikrofiiberlapiga. Väldi kaitsevahendi peale kandmist otsese päikesevalguse või vihma käes.

Vedela ja silmale nähtamatu kaitsekihi peamised eelised on kerge puhastatavus ja antistaatilisus. Vetthülgav nanokaitse ei aita kaitsta ainult orgaaniliste, vaid ka anorgaaniliste materjalide eest.

Tee proovi, sest Liquid Skin pakub taskukohase hinna eest palju positiivseid kasusid:

 • Auto ukse nurkadele ja linkide alustele ei teki enam võtme kriimustusi
 • Pagasiruumi luugi ääred on kaitstud kriimude ja korrosiooni eest
 • Kapott ja katus on kaitstud lindude väljaheidete eest
 • Peeglid, stanged ja klaasid on selgemad ja puhtamad
 • Auto värv on kaitstud rehvide alt lennanud kivide ja liiva eest
 • Uksed, kaitserauad ning tagaküljed on õliste kriimude ja plekkide eest kaitstud

Liquid Skin on loodud pakkuma kõigist turul olevatest vahenditest tugevamat ja universaalsemat kaitset pikaks ajaks.

Klientide tagasiside auto nanokaitsele

Georg Liiva
Georg Liiva
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5
1 kuu tagasi
PRIIT KARI
PRIIT KARI
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5
2 kuud tagasi
Tiina Nõmm
Tiina Nõmm
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5
5 kuud tagasi
Anonüümne
Anonüümne
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5
9 kuud tagasi
Jüri O.
Jüri O.
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5

Teisel päeval pärast pesu oli auto tolmune ja linnukesed olid ka märgikesi maha jätnud, tundus et nagu ikka aga! Pesemisel sain kohe aru et midagi on teisiti. Mustus (linnu...., putukad, poriplekid) tulid maha erakordselt lihtsalt ja kuivatamine tundus ka väga lihtne

1 aasta tagasi
Rainer
Rainer
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5
1 aasta tagasi

Sõiduki kaitsmine ei ole kunagi varem olnud nii lihtne!

Vastupidav kaitse ja särav läige sõiduki kerele, klaasidele, velgedele ning plastik detailidele. Hoia oma autot ja selle väärtust!

Telli kohe