Veebileht www.gogonano.com kasutab küpsiseid, mis aitavad teha lehe külastamise mugavamaks. Meie veebilehte külastades nõustute meiepoolse küpsiste kasutamisega.

Mis on küpsis?

Küpsis on väike fail, mis salvestatakse teie IT seadmesse kui külastate meie veebilehte. Küpsised võimaldavad meil registreerida teie külastuse anonüümselt, tuvastades teie arvuti ning IP aadressi. Küpsised muudavad veebilehe külastamise teile hõlpsamaks. Küpsiste kasutamisest keeldumisel piiratakse teie ligipääsu veebilehe teatud teenustele. Küpsiste kasutamine on internetis standardiks.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Küpsised aitavad talletada informatsiooni teie poolt külastatud lehekülgede ning kasutatud seadmete kohta. Kuna informatsioon, mis kogutakse on anonüümne, ei ole meil võimalik identifitseerida isikuid, kes meie veebilehte külastavad. Samuti ei edasta me kogutud informatsiooni kolmandatele isikutele.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Teiste hulgas kasutame me Google Analytics teenust, mis võimaldab näha, kuidas külastajad meie lehekülge kasutavad ning seal navigeerivad. Google Analytics kasutab mitmeid küpsiseid selle saavutamiseks.

Kui kaua on küpsis teie arvutisse talletatud?

Küpsiste talletamise aeg enne nende kustutamist on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood.

Kuidas vältida ning kustutada küpsiseid?

Küpsiseid on alati võimalik enda seadmest kustutada ning soovi korral võib nende kasutamist piirata ka veebilehitseja seadetes.

Saate küpsiste kasutamisest loobuda kui muudate interneti seadistusi enda veebilehitsejas. Arvutis saate küpsiste kasutamisest loobuda kui olles veebilehitsejas vajutate korraga klahve CTRL+SHIFT+DELETE. Avanevas menüü-aknas saate kustutada teie arvutisse juba salvestatud küpsised ja muuta küpsistega seonduvaid sätteid. Allolevatelt linkidelt leiate juhised küpsiste sätete muutmiseks mõnedes populaarsemates veebilehitsejates.

Siiski tasub tähele panna, et juhul kui blokeerite küpsised ei ole teil tulevikus võimalik kõiki meie veebilehe võimalusi ja teenuseid kasutada. Küpsiste sätteid veebilehitsejas muutes mõjutab see sarnaselt kõiki veebilehti mida te külastate. Veebilehitseja sätteid on teil alati võimalik muuta, samuti on teil õigus soovi korral tagasi võtta juba antud nõusolekut küpsiste kasutamiseks.

Lingid veebilehitsejate sätete muutmiseks.

Kui teil tekib küsimusi

Kas teil tekkis küsimusi? Palun võtke ühendust meiega e-posti aadressil info@gognano.com