GoGoNano – jätkusuutlikud vetthülgavad kaitsevahendid

GoGoNano™ on nanotehnoloogilisi kaitselahendusi pakkuv kaubamärk, mis loodi 2013. aastal ettevõtte Digital Trade Solutions OÜ poolt. Toodame, arendame ja turustame unikaalseid ning kasulikke nanotehnoloogilisi tooteid, aidates seeläbi kaitsta erinevaid pindu ja esemeid. Tootmisel kasutame kõige kaasaegsemaid vahendeid ja koostisosi.

Meie eesmärk on tutvustada inimestele nanotehnoloogia võimalusi ja muuta igapäevased toimetused lihtsamaks ja vähem aeganõudvateks. Klientide täielik rahulolu kaitstud asjade üle on garanteeritud!

Abikäsi keskkonnale

GoGoNano meeskonna üheks suuremaks eesmärgiks on ulatada abikäsi meid ümbritsevale. Lõppude lõpuks peaksime me kõik keskkonna eest paremini hoolt kandma. Meie uuenduslikud tooted teevad seda mitmel moel.

Esiteks aitab see võidelda äraviskamiskultuuri põhjustatud probleemidega. Liiga tihti valime me tänapäeval esemed, mis on odavad ja ebakvaliteetsed ning mille me pärast lühikest kasutusaega ära viskame. Kui niimoodi talitavad kõik inimesed, viib see ületootmise, hoolimatu saastamise ning peagi ka suurte keskkonnamõjudeni.

Aidates sul hoida oma esemeid heas korras, võimaldame sul kasutada neid kauem, selle asemel et need pärast lühiajalist kasutamist ära visata.

Meie vetthülgavad kaitsevahendid on keskkonnasõbralikud ka otseselt – see on miski, mille üle me väga uhked oleme. Mitte iialgi ei kasuta me oma toodetes kahjulikke kemikaale.

Veel enam, kasutades meie tooteid, saad 80% võrra vähendada aega, mis sul kuluks oma esemete puhastamise ja hooldamise peale. See tähendab säästu nii ajas kui ka kahjulikes kemikaalides, mida muidu oma esemetel kasutaksid.

Nanokaitse mis on sobilik ka välimööblile
GoGoNano kaitstud talvesaapad nanotehnoloogia rotated

Miks valida GoGoNano vetthülgavad kaitsevahendid?

Põhjused GoGoNano valimiseks on lihtsad. Elektroonikast rõivasteni, saabastest sõidukiteni – GoGoNano tooteid saab kasutada peaaegu kõigel. Neid on ülilihtne kasutada ning seejuures pakuvad nad konkurentsitult kauakestvaimat toimet. Peale selle on meie vahendid valmistatud keskkonda silmas pidades: kombineerides uuendusliku nanotehnoloogia loodussõbralike koostisosadega, oleme loonud tootesarja, mis on ideaalne nii sinule kui ka sind ümbritsevale.

Selle asemel, et oma esemeid pidevalt ära visata ning uusi asemele osta, kaitse neid GoGoNanoga – nii võid olla kindel, et kallid esemed kestavad nii kaua kui võimalik.

Võta meiega ühendust
(41 arvustust) 24.95 
-20%
(22 arvustust) 74.85  59.85 
UUS
(16 arvustust) 24.95 
(5 arvustust) 12.95