Stay Dry – vett ja mustus tõrjuv nanokaitse riietele ja jalanõudele

Pikaajaline niiskus ja mustus mõjuvad riietele, jalanõudele ja teistele tarbeesemetele tihtipeale laastavalt. Selle ennetamiseks on mõistlik appi võtta sobilik nano tekstiilikaitse. Stay Dry veekindluse taastaja jalanõudele ja riietele moodustab materjaliga kokkupuutel selle sisekiudude ümber tugeva, silmale nähtamatu kaitsekihi, mis kestab olenevalt koormusest kuni 18 kuud. Kaitsevahend hoiab materjali märgumise, määrdumise ning pleekimise eest, sealjuures muutmata materjali hingavust, värvi või tekstuuri.

Tekstiilikaitse kaitseb plekkide, mustuse ja vee eest

Kuidas nano tekstiilikaitse töötab?

Nano tekstiilikaitse tõhusust hinnatakse kontaktnurga järgi- mida suurem on kontaktnurk, seda rohkem tõrjub vahend vett. Paljudel toodetel on see kontaktnurk 90 kraadi, kuid Stay Dry puhul on see 120-180 kraadi, mis võimaldab tunduvalt tõhusamat vee tõrjumist, kuna veepiisad saavad sellelt kergemini maha libiseda. Kokkuvõttes on töödeldud ese kaitstud niiskuse ja vedelike eest ning säilitab oma välimuse. Nanotehnoloogial põhinev Stay Dry mõju kestab konkureerivate toodete omast 5 korda kauem ja kaitstud pinnad nõuavad vähem hooldamist. Piisab vaid veest ja seebist, et pinnad puhastada. Tugevamate plekkide eemaldamiseks kasuta GoGoNano Clean loodussõbralikku puhastusvahendit.

Stay Dry nano tekstiilikaitse omadused:

  • Materjali värv ja tekstuur ei muutu – Stay Dry hoiab sinu õueriided, spordiriided, matkariided, jalanõud, käekotid, spordikotid jms kindlalt kaitstuna ja nende väljanägemine kestab palju kauem.
  • Nähtamatu kuid tõhus kaitse – väikesed nanoosakesed kaitsevad materjali ka sügaval selle sees. Näiteks kaitsevahendiga töödeldud vaipade, jalanõude või riiete puhastamine pole olnud kunagi nii lihtne!
  • Antibakteriaalne – nanokaitset kasutatakse ka meditsiiniasutustes tööriiete, vahendite ja pindade kaitseks.
  • Lihtne ja ohutu kasutada – vahend on täielikult keskkonnasõbralik ning selle kasutamisega saab igaüks hakkama. Pihusta Stay Dryd soovitud kohta ja lase sellel kuivada 3-4 minutit. Peale seda võid vajadusel mikrokiust lapikesega ühtlasemalt laiali hõõruda. Seda peaks eriti jälgima nahast ja kunstmaterjalidest esemetel. Toodet tuleks pihustada piisava tihedusega.
  • UV-kaitse – kaitseb materjali päikese käes pleekimise vastu. Seetõttu säilitavad sinu esemed algupärased värvid ja väljanägemise.
  • Universaalne – Stay Dry nano tekstiilikaitset saad kasutada praktiliselt kõikidel materjalidel – nahk, seemisnahk, nubuk, tekstiil, vill, vilt ja erinevatel kunstmaterjalidel. Kaitsta saad kõik igapäevaselt kasutuses olevad esemed.
EcoProtect nanokaitse aitab muretult läbi lombi
Tekstiilikaitse hoiab jalanõud määrdumise ja märgumise eest

Tagasiside Stay Dry nano tekstiilikaitsele

heiki riim
heiki riim
Omanik kinnitatudOmanik kinnitatud
5/5

tundub et töötab. saapad ei lähe enam märjaks.veel ei tea kaua kuivana püsivad,

5 päeva tagasi
Anonüümne
Anonüümne
Omanik kinnitatudOmanik kinnitatud
5/5

Väga tänuväärne toode, teeb elu oluliselt mugavamaks. Soovitan!

1 nädal tagasi
Jaanika Kirsipuu
Jaanika Kirsipuu
Omanik kinnitatudOmanik kinnitatud
5/5

Super! Kasutan laste välisriietel enamasti. Seesamist välisjalatsid püsivad tänu sellele ka kuivad.

1 nädal tagasi
Anonüümne
Anonüümne
Omanik kinnitatudOmanik kinnitatud
4/5

Toimib, vahel vaja kaks kihti lasta.

1 kuu tagasi
Pilt #1 kasutajalt Margus
camera1
Margus
Margus
Omanik kinnitatudOmanik kinnitatud
5/5

Kasutan aastaid, kvaliteediga rahul.

1 kuu tagasi
Anonüümne
Anonüümne
Omanik kinnitatudOmanik kinnitatud
5/5

Kaitseaine on tõepoolest lõhnatu, muudab esemete värvi erksamaks. Kuna vihma kätte ei ole veel jäänud, siis ei oska veepidamist hinnata.

2 kuud tagasi
Urvi Koska
Urvi Koska
Omanik kinnitatudOmanik kinnitatud
5/5

Jah taastas jope veekindluse osaliselt, ühekordsest pihustamisest vähe, peab ka teise kihi panema. Ei arvanudki et esimese pihustamisest kõik kaetud sai. Pihustatud osadel, aga tõesti jäävad veepiisad pinnale.

3 kuud tagasi
Kaarel
Kaarel
Omanik kinnitatudOmanik kinnitatud
5/5

Töötas hästi. Jalanõud on siiani täiesti valged, olenemata poris ja tolmus kõndimisest. Lisaks on neid lihtsam puhastada.

3 kuud tagasi
Marelle Hansen
Marelle Hansen
Omanik kinnitatudOmanik kinnitatud
5/5

Olen seda korduvalt ostnud, sest erinevad riided ja uued kodutekstiilid vajavad värskendust.

4 kuud tagasi

Kaitse oma lemmik riided ja jalanõud vetthülgava Stay Dry nanovahendiga!

Töödelda saad nii oma jalanõud, kotid, matkavarustuse, väliriided kui ka aiamööbli, autoistmed jpm.

Telli kohe