Tekstiilikaitse kaitseb plekkide, mustuse ja vee eest

Stay Dry – vett ja mustus tõrjuv nanokaitse riietele ja jalanõudele

Pikaajaline niiskus ja mustus mõjuvad riietele, jalanõudele ja teistele tarbeesemetele tihtipeale laastavalt. Selle ennetamiseks on mõistlik appi võtta sobilik nano tekstiilikaitse. Stay Dry veekindluse taastaja jalanõudele ja riietele moodustab materjaliga kokkupuutel selle sisekiudude ümber tugeva, silmale nähtamatu kaitsekihi, mis kestab olenevalt koormusest kuni 18 kuud.

Kaitsevahend hoiab materjali märgumise, määrdumise ning pleekimise eest, sealjuures muutmata materjali hingavust, värvi või tekstuuri.

Kuidas nano tekstiilikaitse töötab?

Nano tekstiilikaitse tõhusust hinnatakse kontaktnurga järgi- mida suurem on kontaktnurk, seda rohkem tõrjub vahend vett. Paljudel toodetel on see kontaktnurk 90 kraadi, kuid Stay Dry puhul on see 120-180 kraadi, mis võimaldab tunduvalt tõhusamat vee tõrjumist, kuna veepiisad saavad sellelt kergemini maha libiseda. Kokkuvõttes on töödeldud ese kaitstud niiskuse ja vedelike eest ning säilitab oma välimuse.

Nanotehnoloogial põhinev Stay Dry mõju kestab konkureerivate toodete omast 5 korda kauem ja kaitstud pinnad nõuavad vähem hooldamist. Piisab vaid veest ja seebist, et pinnad puhastada. Tugevamate plekkide eemaldamiseks kasuta GoGoNano Clean loodussõbralikku puhastusvahendit.

Stay Dry nano tekstiilikaitse eelised:

  • Materjali värv ja tekstuur ei muutu – Stay Dry hoiab sinu õueriided, spordiriided, matkariided, jalanõud, käekotid, spordikotid jms kindlalt kaitstuna ja nende väljanägemine kestab palju kauem.
  • Nähtamatu kuid tõhus kaitse – väikesed nanoosakesed kaitsevad materjali ka sügaval selle sees. Näiteks kaitsevahendiga töödeldud vaipade, jalanõude või riiete puhastamine pole olnud kunagi nii lihtne!
  • Antibakteriaalne – nanokaitset kasutatakse ka meditsiiniasutustes tööriiete, vahendite ja pindade kaitseks.
  • Lihtne ja ohutu kasutada – vahend on täielikult keskkonnasõbralik ning selle kasutamisega saab igaüks hakkama. Pihusta Stay Dryd soovitud kohta ja lase sellel kuivada 3-4 minutit. Peale seda võid vajadusel mikrokiust lapikesega ühtlasemalt laiali hõõruda. Seda peaks eriti jälgima nahast ja kunstmaterjalidest esemetel. Toodet tuleks pihustada piisava tihedusega.
  • UV-kaitse – kaitseb materjali päikese käes pleekimise vastu. Seetõttu säilitavad sinu esemed algupärased värvid ja väljanägemise.
  • Universaalne – Stay Dry nano tekstiilikaitset saad kasutada praktiliselt kõikidel materjalidel – nahk, seemisnahk, nubuk, tekstiil, vill, vilt ja erinevatel kunstmaterjalidel. Kaitsta saad kõik igapäevaselt kasutuses olevad esemed.
EcoProtect nanokaitse aitab muretult läbi lombi
Tekstiilikaitse hoiab jalanõud määrdumise ja märgumise eest

Tagasiside Stay Dry nano tekstiilikaitsele

Eldur Jürismaa
Eldur Jürismaa
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5

Vist ,pragu tundub küll et jalanõud on nagu puhtamad ja kuivemad vaadates Nei praeguseid ilmaisid

1 kuu tagasi
Tiina Nõmm
Tiina Nõmm
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5

Väga hea sprei

2 kuud tagasi
Linda Tippo
Linda Tippo
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5

Tere, olen teile väga tänulik. Kunagi varem ostsin sama toote teie kauplusest. Sellest ajast peale olen loobunud muudest jalatsite-, kottide jt nahatoodete kaitsevahenditest, kui kauplused mulle neid pakuvad. Teie toode on nii turvaline, mul pole hirmu, et see kuidagi mu esemeid rikuks, küll aga annab pikaajalise kaitse. Ostsin endale just hiljuti uue nahast jaki ja saapad, sellepärast tellisingi, uued pudelid, eelmine sai tühjaks. Olen teie toodetest ka oma tuttavatele rääkinud. Soovin teile EDU! Linda
Olen eakas, ei oskagi teha videot/ pilte et neid saata.

2 kuud tagasi
Piia M.
Piia M.
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5

Väga tōhus toode, kasutanud juba mitmeid aastaid

2 kuud tagasi
Anonüümne
Anonüümne
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5

Kasutasin seda oma laudlina kaitseks. Tõde selgub, kui viimased külalised on lahkunud

4 kuud tagasi
Kersti E.
Kersti E.
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5

Väga tõhus toode. Sai algus tellitud lapse jalanõudele. Kuna pudel on suur ja jätkub kauemaks, sai ka enda täisnahast saapad üle teha.
Tavaliselt jäi helepruunidele saabastele lume sulamisest tumedam koht siis peale selle tootega tegemist nahk enam ei märgu.
Väga väga rahul.

5 kuud tagasi
Kristi
Kristi
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5

Juba aastaid meie pere lemmik!

5 kuud tagasi
heiki riim
heiki riim
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5

tundub et töötab. saapad ei lähe enam märjaks.veel ei tea kaua kuivana püsivad,

5 kuud tagasi
Anonüümne
Anonüümne
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5

Väga tänuväärne toode, teeb elu oluliselt mugavamaks. Soovitan!

5 kuud tagasi

Kaitse oma lemmik riided ja jalanõud vetthülgava Stay Dry nano tekstiilikaitsega!

Töödelda saad nii oma jalanõud, kotid, matkavarustuse, väliriided kui ka aiamööbli, autoistmed jpm.

Telli kohe