Tekstiilist, seemisnahast ja nahast esemete kaitsmine Stay Dryga

Stay Dry on nõutud toode, mis on mõeldud kõikide tekstiili- ja nahkesemete ning vaipade kaitsmiseks. Sellel on vedelikke tõrjuvad omadused, mis teevad saabaste, kottide ja vaipade puhastamise väga lihtsaks. Stay Dry sisaldab mineraalõlisid, mistõttu on toode väga keskkonnasõbralik.

GoGoNano textile and leather nano coating on jacket

Kuidas Stay Dry töötab?

Vetthülgavate spreide tõhusust saab hinnata nende kontaktnurgaga – mida suurem on kontaktnurk, seda rohkem tõrjub see vett. Paljudel toodetel on see kontaktnurk 90 kraadi, kuid Stay Dry puhul on see 120-180 kraadi, mis võimaldab tunduvalt tõhusamat vee tõrjumist, kuna veepiisad saavad sellelt kergemini maha libiseda. Kokkuvõttes on sinu ese kaitstud niiskuse ja vedelike eest ning säilitab oma välimuse. Nanokaitsel põhinev Stay Dry mõju kestab konkureerivate toodete omast 5 korda kauem ja nõuab samas vähem hooldamist. Piisab vaid veest ja seebist, et pinnad puhastada. Tugevamate plekkide eemaldamiseks sobib GoGoNano Clean loodussõbralik puhastusvahend.

Stay Dry parimad omadused:

  • Materjali värv ja tekstuur ei muutu – Stay Dry hoiab sinu riided, jalanõud, käekotid, spordikotid jms kindlalt kaitstuna ja nende väljanägemine kestab.
  • Nähtamatu kuid tõhus kaitse – Väikesed nanoosakesed kaitsevad materjali ka sügaval selle sees. Vaipade puhastamine pole olnud kunagi lihtsam.
  • Antibakteriaalne – seda kasutatakse ka meditsiiniliste vahendite ja pindade peal.
  • Superhydrophobic properties from gogonano stay dry
    Tekstiilikaitse hoiab jalanõud määrdumise ja märgumise eest

  • Lihtne ja ohutu kasutada – meie tooted on täielikult loodussõbralikud ning nende kasutamisega saab igaüks hakkama. Pihusta Stay Dryd soovitud kohta ja lase sellel kuivada 3-4 minutit. Peale seda võib vajadusel mikrokiust lapikesega ühtlasemalt laiali hõõruda. Toodet tuleks pihustada piisava tihedusega.
  • UV-kaitse – kaitseb rõivaid päikese käes pleekimise vastu.