Kuidas vältida prilliklaaside uduseks muutumist lihtsalt ja kiirelt?

Kuidas vältida prilliklaaside uduseks muutumist lihtsalt ja kiirelt?

Kas oled kunagi näinud õuna alt üles kukkumas? Või inimest vee peal kõndimas? Ehk isegi käsi lõkke kohal jahutanud? Kui ei, siis on see igati loogiline, sest füüsikaseadused on vankumatud. Meie aga ütleme, et nanotehnoloogia abil saab vähemalt ühe vastu neist!

Jahedate ilmadega tekib prillikandjatel üks hooajaline probleem. Iga kord kui astud õuest tuppa või autosse, sead salli suu ette või paned maski ette, muutuvad prilliklaasid uduseks. Seejärel kulub veel aega nende pühkimisele ja tegelikult ei pruugi esimesel katsel prillide puhtaks saamine õnnestudagi.

GoGoNanos on kõik tooted suunatud kliendi elu lihtsustamisele läbi väikeste muutuste kasutades selleks nanotehnoloogia uuenduslikke võimalusi. Sama eesmärki teenib ka uus Anti-Fog uduvastane puhastuslapp. Tegemist on korduvkasutatava mikrofiiberlapiga, mis on nanotehnoloogia abil täiustatud, et saavutada klaaside uduvastased ja kaitsvad omadused.

Miks minu prilliklaasid ikkagi uduseks lähevad?

Udu tekkimisel klaasile mängivad rolli temperatuur ja õhuniiskus. Teatavasti muudab vesi vastavalt sellele, kas on soojem või külmem, oma vormi. Udu tekkimiseks on vaja temperatuuri muutust ja õhus eksisteerivat aerosooli. Kui soe hingeõhk aurustub, kinnitub kondenseerunud veeaur jahedale klaasile. See ongi hetk, mil soovid, et prillide puhastamine oleks kiirem ja lihtsam.

Meie kliimas võib kerge udu tekkida ka nutiseadmetele ning teadupärast on puutetundliku ekraani kasutamine sel juhul komplitseeritud. Kondenseerunud vesi kinnitub aga sinna, kus on juba olemas tolmuosakesed. Seega, mida hoolsamalt pindasid puhtana hoida, seda väiksem on oht udu tekkimiseks. Lisaks aitab udu tekkimist vältida ka prillide ja ekraanide soojana hoidmine, et vähendada kontrasti näo või ruumi temperatuuriga.

Kuidas kerge vaevaga ikkagi kaitsta prilliklaase uduseks muutumise eest?

Uduvastaseid tooteid on turul juba palju. Enamik neist on pihustatavad ja sellise aine kasutamine prilliklaasil võib lõhkuda juba olemasolevad kaitsekihid. Selle tulemusena tekivad klaasile kergemini kriimud ja mustus, mistõttu vajavad prilliklaasid oodatust varem uute vastu välja vahetamist. Sama kehtib ka erinevate koduste meetodite kohta mida hinnalistel prilliklaasidel kindlasti kasutada ei ole mõistlik.

Anti-Fog puhastuslapiga aga taolist hirmu ei pea tundma. Ohutult ja keskkonnasõbralikult annab nanotehnoloogia mikrofiiberlapile puhastava omaduse ning annab klaasile koheselt vajaliku kaitsekihi.

Veeauru kondenseerumine prilliklaasidele võib olla mitte ainult ebamugav, vaid sõltuvalt olukorrast suisa ohtlik. Autoroolis ja masinatega töötamisel on selge nägemine prioriteediks. Õnneks aitab selle probleemi lahendada Anti-Fog puhastuslapp, mida tasub nüüdsest alati läheduses hoida.

Korduvkasutatav Anti-fog uduvastane puhastuslapp

-25%
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(7 arvustust) 9.95 89.95 
-20%
(1 arvustus) 7.95 
(2 arvustust) 4.95 
-36%
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(19 arvustust) 12.95 99.95 
Sinu parema kogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.