Kuidas vältida prilliklaaside uduseks muutumist lihtsalt ja kiirelt?

Kuidas vältida prilliklaaside uduseks muutumist lihtsalt ja kiirelt?

Kas oled kunagi näinud õuna alt üles kukkumas? Või inimest vee peal kõndimas? Ehk isegi käsi lõkke kohal jahutanud? Kui ei, siis on see igati loogiline, sest füüsikaseadused on vankumatud. Meie aga ütleme, et nanotehnoloogia abil saab vähemalt ühe vastu neist!

Jahedate ilmadega tekib prillikandjatel üks hooajaline probleem. Iga kord kui astud õuest tuppa või autosse, sead salli suu ette või paned maski ette, muutuvad prilliklaasid uduseks. Seejärel kulub veel aega nende pühkimisele ja tegelikult ei pruugi esimesel katsel prillide puhtaks saamine õnnestudagi.

GoGoNanos on kõik tooted suunatud kliendi elu lihtsustamisele läbi väikeste muutuste kasutades selleks nanotehnoloogia uuenduslikke võimalusi. Sama eesmärki teenib ka uus Anti-Fog uduvastane puhastuslapp. Tegemist on korduvkasutatava mikrofiiberlapiga, mis on nanotehnoloogia abil täiustatud, et saavutada klaaside uduvastased ja kaitsvad omadused.

Miks minu prilliklaasid ikkagi uduseks lähevad?

Udu tekkimisel klaasile mängivad rolli temperatuur ja õhuniiskus. Teatavasti muudab vesi vastavalt sellele, kas on soojem või külmem, oma vormi. Udu tekkimiseks on vaja temperatuuri muutust ja õhus eksisteerivat aerosooli. Kui soe hingeõhk aurustub, kinnitub kondenseerunud veeaur jahedale klaasile. See ongi hetk, mil soovid, et prillide puhastamine oleks kiirem ja lihtsam.

Meie kliimas võib kerge udu tekkida ka nutiseadmetele ning teadupärast on puutetundliku ekraani kasutamine sel juhul komplitseeritud. Kondenseerunud vesi kinnitub aga sinna, kus on juba olemas tolmuosakesed. Seega, mida hoolsamalt pindasid puhtana hoida, seda väiksem on oht udu tekkimiseks. Lisaks aitab udu tekkimist vältida ka prillide ja ekraanide soojana hoidmine, et vähendada kontrasti näo või ruumi temperatuuriga.

Kuidas kerge vaevaga ikkagi kaitsta prilliklaase uduseks muutumise eest?

Uduvastaseid tooteid on turul juba palju. Enamik neist on pihustatavad ja sellise aine kasutamine prilliklaasil võib lõhkuda juba olemasolevad kaitsekihid. Selle tulemusena tekivad klaasile kergemini kriimud ja mustus, mistõttu vajavad prilliklaasid oodatust varem uute vastu välja vahetamist. Sama kehtib ka erinevate koduste meetodite kohta mida hinnalistel prilliklaasidel kindlasti kasutada ei ole mõistlik.

Anti-Fog puhastuslapiga aga taolist hirmu ei pea tundma. Ohutult ja keskkonnasõbralikult annab nanotehnoloogia mikrofiiberlapile puhastava omaduse ning annab klaasile koheselt vajaliku kaitsekihi.

Veeauru kondenseerumine prilliklaasidele võib olla mitte ainult ebamugav, vaid sõltuvalt olukorrast suisa ohtlik. Autoroolis ja masinatega töötamisel on selge nägemine prioriteediks. Õnneks aitab selle probleemi lahendada Anti-Fog puhastuslapp, mida tasub nüüdsest alati läheduses hoida.

Korduvkasutatav Anti-fog uduvastane puhastuslapp

Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(11 arvustust) 9.95 89.95 
(1 arvustus) 9.95 
(4 arvustust) 4.95 
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(19 arvustust) 12.95 99.95 

Viimased artiklid

Kasulikku

Probiootikumid aitavad jätta hüvasti haisvate jalanõudega

Ebameeldiv lõhn jalanõudes on levinud probleem, mis võib olla piinlik ja ebamugav. Jalanõude värskendaja kasutamine, mis sisaldab probiootikume, on looduslik ja efektiivne lahendus lõhnatekitavate bakterite[...]

Loe edasi

Kasulikku

Nanotehnoloogia ajalugu: Uus teadus, mis muudab maailma

Nanotehnoloogia valdkond on oluliselt mõjutanud paljusid tööstusharusid, alates meditsiinist kuni elektroonikani, ning sellel on potentsiaali muuta meie maailma viisil, mida me veel ettegi ei oska[...]

Loe edasi

Kasulikku

Mikrokiudlapp – imeline abimees kõikidel pindadel

Koristamise ja puhastamise juures sõltub tulemus valitud vahendite kvaliteedist. Oluline on, et lapp, mida kasutatakse, oleks ühtaegu vettimav, pehme ja samas ei ajaks ebemeid. Kõigile[...]

Loe edasi

Uudised

Kuidas vältida prilliklaaside uduseks muutumist lihtsalt ja kiirelt?

Kas oled kunagi näinud õuna alt üles kukkumas? Või inimest vee peal kõndimas? Ehk isegi käsi lõkke kohal jahutanud? Kui ei, siis on see igati[...]

Loe edasi

Kogemuslood

Marimelli kogemuslugu: “GoGoNano – vana lemmik uute toodetega”

Kui kodus on kümned erinevad puhastusvahendite pudelid, siis võtab see palju ruumi, õiget pudelit peab teiste vahelt taga otsima ja koristamine võib olla juba eos[...]

Loe edasi

Kasulikku

Kodukeemia ja selle mõju keskkonnale

Karmidele kemikaalidele on tänasel päeval leitud nutikaid alternatiive ja üks neist on nanotehnoloogia kasutusele võtmine kodukeemias.

Loe edasi

Toodete ülevaated

Hooldusvahendid riietele ja jalanõudele sinu garderoobis

Kõik võimalused jalatsite ja pindade korrektseks hooldamiseks ning tekstiilikaitseks on olemas, tuleb lihtsalt valida õiged hooldusvahendid.

Loe edasi

Kasulikku

SUUR ÜLEVAADE: nipid muutmaks oma jalanõude ja riiete hooldus muretuks

Uute esemete ostu puhul on meil alati hea meel, et saame pikalt nautida jalanõusid, riideid või aksessuaare. Need teevad meie elu meeldivamaks ja mitmekesisemaks. Aga[...]

Loe edasi