Marimell testib GoGoNano koduhooldusvahendeid

Marimelli kogemuslugu: “GoGoNano – vana lemmik uute toodetega”

Kõik me soovime puhast ja korras kodu, aga keegi ei soovi selle saavutamiseks liiga palju aega kulutada (v.a Meelis) ja asjatut vaeva näha. Seepärast olen ma juba aastaid kasutanud endale nö tuntud tooteid ja igal aastal varusid täiendanud, või on siis GoGoNano mind ise varustanud. Või noh, Marimellide puhastusvahendite varusid täiendab ja kodu koristab ikkagi meil Meelis.

Kui kodus on kümned erinevad puhastusvahendite pudelid, siis võtab see palju ruumi, õiget pudelit peab teiste vahelt taga otsima ja koristamine võib olla juba eos tüütu ja stressirohke tegevus. Lisaks on paljudes koristusvahendites tervisele ohtlikud ühendeid (aastatega oleme neid vältima hakanud), mis ärritavad nahka,
nende vänge hais tungib ninna ja mürgised osakesed lendlevad mööda elamist laiali. Kes enda pärast nii väga muretseda ei viitsi, siis väikeste laste ja loomadega peredes on ilmset eriti oluline, et kodused puhastusvahendid ei oleks tervisele ohtlikud ega mürgised.

Minu aastatepikkune lemmik on Stay Dry tekstiilikaitse, mida kasutan enne pori- ja talvehooaega kõikidel Hedoni riietel ja jalanõudel, sest nii saab kerge vaevaga selle vähesegi pori lihtsalt veega maha lasta ja riietele ei jää plekke. Saapad ei saa nii märjaks ega poriseks/lumiseks ja kestavad kauem ilusatena.

Ma kindaid ei olegi varem üle lasknud, aga peaks sel aastal proovima. Mis meenutab, et kas mul üldse on talle talvekindad ja juba on miinuskraadid platsis. #aastaema – aga arvestades, et ma praegu sordin pigem tema lühikesi pükse kohvrisse, siis on nende kinnastega veel natuke aega. Tekstiilikaitset katsetasin ja kirjutasin lähemalt blgoipostituses EKSPERIMENT: kas GoGoNano hoiab lapse jalad kuivas?

Marimelli lemmik veekindlaks tegev tekstillikaitse Stay Dry

Uued tuuled Marimellide vannitoas

GoGoNano koduhooldus sarjas ongi vaid kolm erinevat toodet mis on täiesti naturaalsed ja ökod ning millest täiesti piisab kogu kodu lihtsalt ja mugavalt korrashoidmiseks. Nii jääb ära mitmete erinevate vahendite kokkuostmine, millest osa ilmselt lõpuks ikkagi kapinurka seisma jääks või poolikuna prügikasti lendaks.

EcoClean puhastusvahend on igapäevaseks koduseks kasutamiseks sanitaar- ja sisepindadele, näiteks sanitaartehnikale, keraamilistele seina- ja põrandaplaatidele, ukselinkidele, mööblipindadele ja köögitehnikale. Puhastada ei saa ainult pehmeid materjale nagu diivanid. Sobib väga hästi ka kontori koristuseks.

Veeplekid vannitoas kraanil ja dussinurgas
EcoClean sanitaarpuhastusvahend eemaldab plekid vaevata

Millega puhastada ja kaitsta sanitaar-ja sisepinnad?

EcoClean üld-ja sisepuhastusvahend on alkoholivaba, veepõhine ja keskkonnasõbralik ning eemaldab mustuse efektiivselt. Nii võib kindel olla, et kui juba koristamine ette võtta, siis sellest ikka ka tolku on, mitte ei nühi lihtsalt mustust laiali. Kuna oma koostiselt ei sisalda ohtlike ühendeid on EcoClean puhastusvahend täiesti öko ning klassifitseeritud ohutu tarbekeemiana – ohutu nii tervisele, puhastatavatele pindadele ja keskkonnale. Toode ei sisalda allergeene ning sobib seega ka allergikutele ja kasutamiseks ei pea kindaid kätte panema. EcoClean sobib nii siledatele kui karedatele, nii looduslikele kui plastikpindadele, sisuliselt saab sellega puhastada kõike peale klaasi ja nagu juba mainitud ei sobi pehmete materjalidega.

EcoCleani kasutamine on väga lihtne – vahend tuleb pihustada otse pinnale ja puhta mikrofiiberlapiga plekid eemaldada. Enne kasutamist võiks pudelit loksutada, et toimeained saaksid seguneda. Kui puhastatav pind on rohkem määrdunud, võib lasta vahendil pisut seista, siis niiske lapiga ja lõpuks kuiva puhta mikrokiudlapiga üle tõmmata.

Kui koristamine kord juba ette võetud sai, siis võiks see tulemus ju ka mõnda aega ikka püsida. Et EcoClean vahendi kasutamise tulemus kestaks pikemalt, võiks pinnad pärast puhastamist EcoCare sanitaarkaitsevahendiga üle töödelda, see hoiab pinnad puhtana ning takistab mustuse kogunemist ja uute plekkide tekkimist. See toode on samuti loodussõbralik ja ohutu nii enda nahale kui materjalidele. EcoCare ei ärrita nahka ja teeb oma töö väga korralikult ära.

Vannitoa puhastamine gogonano sanitaarpuhastusvahenditega

See vahend, sarnaselt nende teistele toodetele, jätab pinna vett- ja mustust hülgavaks ega kahjusta pindu, vaid aitab nad just särama ja läikima lüüa. Õigesti hooldatud pindu ei pea edaspidi väga tugevalt nühkima, mis lisaks enda ajale ja energiale säästab ka materjali. Eriti hästi sobib EcoCare vannituppa või kööki, kuna takistab katlakivi teket.

Hea mõte oleks sellega üle töödelda ka söögi-, diivani- ja kirjutuslaud ning köögi tasapind, mis ilmselt kodus kõige rohkem kasutust leiavad, kuid sobib ka sisuliselt kõigele muule peale klaasi. Kasutamine on taaskord lihtsamast lihtsam. Alustuseks tuleks vaadata, et pinnad on puhtad, pudelit loksutada, vahend otse pinnale pihustada ja lasta 10-15 minutit mõjuda ja siis mikrokiudlapi või majapidamispaberiga jäägid ära pühkida. Eeldusel, et vahendit on kasutatud piisavalt palju, et see saaks toimida, aga pinnad pole ka üle ujutatud, peaks tulemus püsima lausa kolm kuud.

Mõistlik on vahendeid koos kasutada, sest nad täiustavad üksteist ja peale kaitse on paigaldust on EcoClean puhastusvahendiga plekkide eemaldamine lausa lust.

Kuidas saada kõik klaaspinnad triibuvabalt säravpuhtaks?

Kolmas vahend on EcoGlass öko klaasipuhastusvahend, mis on mõeldud kõikidele klaaspindadele alustades peeglitest, lõpetades akende ja saunaustega. Vahend puhastab tõhusalt nii uued kui ka vanemad, seisnud ja rohkem määrdunud klaaspinnad ega jäta klaasile triipe. EcoGlass on kontsentraat, seega jätkub seda väga pikaks ajaks ja vastavalt olukorrale saab ise vaadata, kas teha lahus spreipudelisse või akende pesemiseks näiteks ämbrisse.

See vahend puhastab kõik klaaspinnad sügavuti ning jätab klaasile silmale nähtamatu kaitsekihi ja sellise sära nagu oleks tegemist uue klaasiga. Enne kasutamist tuleb lahust loksutada, siis pinnad käsnaga pesta ning pärast aknakaabitsa ja vajadusel puhta lapiga kuivaks tõmmata. Kui pind peaks väga must olema, siis on võib-olla vaja mitu korda pesta ja veidi kangem lahus teha, aga tulemus püsib kindlasti ilus.

Mina proovisin sellega dušiklaase puhastada – katlakivi ta ei eemalda, selle jaoks on vaja midagi enamat ehk et kui teil on juba klaasid katlakivist läbipaistmatud, siis aitab vaid happeline puhastusvahend (GoGoNano valikust nii vänget ja ohtliku kraami pole, aga kui saate klaasid mingi x firma keemiaga puhtaks, siis katke need GoGoNano valikus oleva klaasidele sobiva Liquid Skiniga ennetamaks katlakivi probleeme tulevikus). Minul olid viimasest pesust mõned pritsmed jäänud (meelega ei puhastanud, et saaksin toodet testida) ja siis toimis EcoGlass ideaalselt.

Dussikabiin enne ecoglass klaasipuhastusvahendi kasutamist scaled
Peale EcoGlass puhastusvahendi kasutamist

Ehk siis, et mitte pekki lasta asju, kaitske pindu juba ennetavalt. Või kui on pekkis, siis pärast korraliku puhastust kaitse peale, et katlakivi jälle oma tööd tegema ei hakkaks.

Kokkuvõttes saab terve kodu korras hoida vaid kolme kvaliteetse ja ohutu öko puhastusvahendiga ning ära jääb leiutamine, milline vahend küll võtta ja kus see kõigi nende pudelite vahel asuda võiks. Kõik GoGoNano vahendid on veepõhised, alkoholivabad ja keskkonnasõbralikud, seega võib julgelt ka lapsed koristamisse kaasata ega pea tohutut haisu või keemiarünnakut kartma.

Marimellide testitud koduhooldusvahendid

-27%
UUS!
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(13 arvustust) 14.95 139.95 
-33%
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(8 arvustust) 17.95 159.95 
-30%
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(11 arvustust) 18.95 199.95 
(1 arvustus) 9.95 
Üksik toodeÜksik toode
5 tk komplektis5 tk komplektis
10 tk komplektis10 tk komplektis
(12 arvustust) 2.49 19.95 
Üksik toodeÜksik toode
5 tk komplektis5 tk komplektis
10 tk komplektis10 tk komplektis
(12 arvustust) 4.29 37.90 

Viimased artiklid

Uudised

Hinga kergelt (ja keskkonnasõbralikult!): appi tulevad GoGoNano pesulehed

Kas mäletad kõige hullemat pesupäeva? Kujutle seda: kuhjaga täis pesukorvid, must mõõtetops, mis tilgutab kõikjale pesuvahendit ning peale pesu riietele jääv imelik pesuvahendi keemialõhn. Oeh![...]

Loe edasi

Kasulikku

Probiootikumid jalanõude deodorandis aitavad jätta hüvasti ebameeldivate lõhnadega

Ebameeldiv lõhn jalanõudes on levinud probleem, mis võib olla piinlik ja ebamugav. Jalanõude värskendaja kasutamine, mis sisaldab probiootikume, on looduslik ja efektiivne lahendus lõhnatekitavate bakterite[...]

Loe edasi

Kasulikku

Nanotehnoloogia ajalugu: Uus teadus, mis muudab maailma

Nanotehnoloogia valdkond on oluliselt mõjutanud paljusid tööstusharusid, alates meditsiinist kuni elektroonikani, ning sellel on potentsiaali muuta meie maailma viisil, mida me veel ettegi ei oska[...]

Loe edasi

Kasulikku

Mikrokiudlapp – imeline abimees kõikidel pindadel

Koristamise ja puhastamise juures sõltub tulemus valitud vahendite kvaliteedist. Oluline on, et lapp, mida kasutatakse, oleks ühtaegu vettimav, pehme ja samas ei ajaks ebemeid. Kõigile[...]

Loe edasi

Uudised

Kuidas vältida prilliklaaside uduseks muutumist lihtsalt ja kiirelt?

Kas oled kunagi näinud õuna alt üles kukkumas? Või inimest vee peal kõndimas? Ehk isegi käsi lõkke kohal jahutanud? Kui ei, siis on see igati[...]

Loe edasi

Kogemuslood

Marimelli kogemuslugu: “GoGoNano – vana lemmik uute toodetega”

Kui kodus on kümned erinevad puhastusvahendite pudelid, siis võtab see palju ruumi, õiget pudelit peab teiste vahelt taga otsima ja koristamine võib olla juba eos[...]

Loe edasi

Kasulikku

Kodukeemia ja selle mõju keskkonnale

Karmidele kemikaalidele on tänasel päeval leitud nutikaid alternatiive ja üks neist on nanotehnoloogia kasutusele võtmine kodukeemias.

Loe edasi

Toodete ülevaated

Hooldusvahendid riietele ja jalanõudele sinu garderoobis

Kõik võimalused jalatsite ja pindade korrektseks hooldamiseks ning tekstiilikaitseks on olemas, tuleb lihtsalt valida õiged hooldusvahendid.

Loe edasi