Silmale nähtamatu kaitsesprei GoGoNano Stay Dry riietele ja jalanõudele

Milline silmale nähtamatu vahend kaitseb jalatseid ja riideid, et nad kestaksid kauem?

Nii sügisel kui kevadel olen oma jalatsitega üsna hädas – lörts ja teedele puistatud sool rikub neid ning iga paari kuu tagant ei neis tuleb tihtilugu pettuda. Kui nad üldse aitavad, siis väga ajutiselt. Pärast seda jäävad kappi vedelema.
Silmale nähtamatut GoGoNano tekstiili ja naha kaitsespreid Stay Dry soovitab mulle sõber, kellele ma kord oma muret kurdan. Selle plussiks pidavat olema innovatiivne materjali süvastruktuuri mõjutav koostis, mis kaitseb esemeid määrdumise, märgumise ja pleekimise eest palju tõhusamalt. Tänu nanokaitsele säilitavad esemed oma uue välimuse ning väheneb nii nende puhastamisele kuluv aeg kui ka sagedus ja puhastusvahendi kogus.

Silmale nähtamatu kaitsesprei – lõpp plekkidele!

Kõigepealt tutvun GoGoNano kodulehel oleva videoga – lihtsalt pihustad kaitsespreid peale, lased kuivada 24 tundi ja siis ei hakkavesi ning mustus külge. Tundub olevat üsnagi imetoode ja pean tunnistama, et imedesse ma väga ei usu.

Vahend ise on aga hea suurusega purgis, nii et seda on lihtne kätte haarata. Esimeseks plussiks minu silmis saab see, et tal puudub tugev ebameeldiv lõhn. Enamik varasemalt proovitud jalatsite kaitsespreidest lõhnavad nagu putukamürk ning seda ei peleta tihtipeale minema ka parfüümi peale lastes. GoGoNano lõhn on delikaatselt minimaalne. Peale kuivamist täiesti lõhnatu ja värvitu, silmale nähtamatu.

Kannan väikese koguse kingadele ning umbes poole tunni pärast on nad kuivad. Täielik kuivamine võtab aga aega ööpäeva. Mõne aja pärast pole absoluutselt aru saada, et mingi muutus oleks toimunud. Vähemalt silmaga ei näe. Kui midagi üldse, siis on minu tumedate kingade värv muutunud veidi äkilisemaks ja sügavamaks.

Kuna väljas on parajalt lörtsine, siis on mul ideaalne võimalus proovida, kui hästi toode ikkagi toimis. Ja päriselt ka – see on vist esimene kord, kui miski on selline nagu videos näidatud. Kui tavaliselt kirjeldatakse taolisi vahendeid kui veekindlaid, siis siinkohal oleks hoopis õige öelda, et see on vett hülgav. Selles mõttes, et nendega võib hüpata küll porilompi (mida ma puhtalt huvi pärast ka teen), aga vesi ei hakka külge. Lisaks veele hülgab vahend ka muid orgaanilisi aineid nagu õli, kohv, ketšup, muld vms. Kui midagi pinnale jääb, siis on seda äärmiselt lihtne lihtsalt veega maha pesta või majapidamispaberiga puhtaks teha.

Kui üldse mingit paralleeli tõmmata, siis mulle meenutas see situatsiooni, kui käed on saanud õliseks ja püüad neid pesta. Väidetavalt moodustab toode alusmaterjaliga keemilise ja füüsilise sideme ning on ühtlasi auru läbilaskev.

Nano tekstiilikaitse jalanõudele ja riietele Stay Dry

Loodussõbralik koostis

GoGoNano tekstiilikaitsevahendi koostis on loodussõbralikum võrreldes teiste sarnaste toodetega(Ei sisalda PFC ühendeid) seda kasutades väheneb märkimisväärselt esemete ja pindade puhastamiseks vajaminev vee ja keemia hulk. Samuti hoiab see loodust ja võitleb ületarbimise vastu – kuna esemed püsivad kauem uueväärsetena, kaob vajadus soetada uus asi. Tänapäeva maailmas on tarbimine ületanud niikuinii kõik piirid ja prügi hulk kasvanud just odavate ja ebakvaliteetsete esemete soetamise tõttu.

Vahend on aktiivne kuni 18 kuud, kuid intensiivsel kasutamisel tuleks seda peale pihustada iga nelja-viie kuu tagant või siis kui saapad hakkavad taas vett läbi laskam. Minu jaoks on see imehea, sest kui peaksin kingadele liiga tihti seda peale kandma, siis loobuksin õige pea.

GoGoNano Stay Dry tooted sobivad lisaks jalatsitele (kingadele ja tossudele) ka nii tekstiili kui ka nahaga (näiteks mööbel). Suvi on tulemas ja see on ideaalne võimalus, kuidas kaitsta aiamööblit meie heitliku ilma eest. Pealegi veel tõeliselt soodne variant!

EcoProtect: Täiesti ökoloogiline lahendus

Neile, kes otsivad veelgi loodussõbralikumat varianti, on nüüd saadaval EcoProtect veepõhine veekindlust andev sprei. Uuenduslik veekindluse taastaja on loodud spetsiaalselt neile, kes soovivad oma riiete ja jalatsite hooldusrutiinis kasutada täiesti ökoloogilisi lahendusi.

EcoProtect sprei on:

  • 100% veepõhine, ei sisalda kahjulikke lahusteid
  • Biolagunev ja keskkonnasõbralik
  • Tõhus kaitse vee ja plekkide eest
  • Sobib nii tekstiilile, seemisnahale kui ka nahale
  • Säilitab alati materjali hingavuse

EcoProtect ühendab endas tõhusa kaitse ja keskkonnasäästlikkuse, olles ideaalne valik teadlikule tarbijale, kes ei soovi teha järeleandmisi ei toodete kvaliteedis ega oma ökoloogilises jalajäljes.

Vaata videost kuidas nanokaitse töötab

Viimased artiklid

Uudised

Hinga kergelt (ja keskkonnasõbralikult!): appi tulevad GoGoNano pesulehed

Kas mäletad kõige hullemat pesupäeva? Kujutle seda: kuhjaga täis pesukorvid, must mõõtetops, mis tilgutab kõikjale pesuvahendit ning peale pesu riietele jääv imelik pesuvahendi keemialõhn. Oeh![...]

Loe edasi

Kasulikku

Põhjalik juhend mikrokiudlappide pesemiseks

Mikrokiudlappide vastupidavus ja tõhusus sõltuvad suuresti nende pesemisest ja hooldamisest. Vale pesuviis võib kiude kahjustada, vähendades nii lappide tõhusust kui ka eluiga. Õiged hooldusnipid mitte[...]

Loe edasi

Uudised

Traditsioonilised pesuvahendid vs. pesulehed: Millist pesuvahendit eelistada?

Riided on meie igapäevaelu lahutamatu osa, kuid küsimus on, millise pesuvahendiga neid kõige parem pesta on? Tänapäeval seisavad tarbijad valiku ees: kas jääda truuks traditsioonilistele[...]

Loe edasi

Kasulikku

Probiootikumid jalanõude deodorandis aitavad jätta hüvasti ebameeldivate lõhnadega

Ebameeldiv lõhn jalanõudes on levinud probleem, mis võib olla piinlik ja ebamugav. Jalanõude värskendaja kasutamine, mis sisaldab probiootikume, on looduslik ja efektiivne lahendus lõhnatekitavate bakterite[...]

Loe edasi

Kasulikku

Nanotehnoloogia ajalugu: Uus teadus, mis muudab maailma

Nanotehnoloogia valdkond on oluliselt mõjutanud paljusid tööstusharusid, alates meditsiinist kuni elektroonikani, ning sellel on potentsiaali muuta meie maailma viisil, mida me veel ettegi ei oska[...]

Loe edasi

Kasulikku

Mikrokiudlapp – imeline abimees kõikidel pindadel

Koristamise ja puhastamise juures sõltub tulemus valitud vahendite kvaliteedist. Oluline on, et lapp, mida kasutatakse, oleks ühtaegu vettimav, pehme ja samas ei ajaks ebemeid. Kõigile[...]

Loe edasi

Uudised

Kuidas vältida prilliklaaside uduseks muutumist lihtsalt ja kiirelt?

Kas oled kunagi näinud õuna alt üles kukkumas? Või inimest vee peal kõndimas? Ehk isegi käsi lõkke kohal jahutanud? Kui ei, siis on see igati[...]

Loe edasi

Kogemuslood

Marimelli kogemuslugu: “GoGoNano – vana lemmik uute toodetega”

Kui kodus on kümned erinevad puhastusvahendite pudelid, siis võtab see palju ruumi, õiget pudelit peab teiste vahelt taga otsima ja koristamine võib olla juba eos[...]

Loe edasi