Mikrofiibrist kahepoolne puhastuskäsn

(1 arvustus)

2.39 19.95 

Muutke oma puhastusrutiini esmaklassilise kahepoolse mikrofiibrist puhastuskäsnaga. Õrn, kuid võimas, et tagada kriimuvaba sära kõikidel pindadel. Vaatame millised on selle puhastuskäsna tugevused ja eelised, mis teda teistest sarnastest vahenditest eristab ja muudab kohustuslikuks koduses puhastusvahendite aresenalis.

  • Kahepoolne puhastusjõud: Mikrofiibrist käsnal on kaks erinevat külge, millel on erinevad omadused. Üks pool sobib suurepäraselt poleerimiseks ja tolmu eemaldamisega, teine pool aga võitleb tõhusamalt just tugevama mustusega.
  • Masinpestav: Kahepoolne puhastuskäsn on masinpestav, kasvõi nõudepesumasinas. See on loodud taluma korduvat pesu, tagades kauakestva puhastuskaaslase.
  • Pikem eluiga: Igapäevasel kasutamisel kestab see umbes kaks kuud. Seeläbi on meie puhastuskäsna näol tegemist väga tasuva investeeringuga.
  • Kriimuvaba puhastus: Saate rahulikult hingata, teades, et kõik õrnad pinnad, alates valamutest kuni töötasapindadeni, auto tuuleklaasid kuni paatideni, on kriimustuste eest kaitstud. Mikrokiust käsn tagab õrna, kuid põhjaliku puhastuse.
  • Mitmekülgne: Puhastuskäsn ei piirdu ainult ühe kindla koha või materjaliga. See sobib suurepäraselt väga erinevate pindade puhastamiseks, muutes selle sobivaks nii kööki, vannituppa, autosse ja kasvõi paatides.
  • Erksad värvid: Valikus on mitmeid erksaid värve, mis läbi saad lihtsasti sobitada mõne oma stiiliga ja lisada puhastusele erksust!
Mikrofiibrist kahepoolne puhastuskäsn
Mikrofiibrist kahepoolne puhastuskäsn
2.39 19.95  Vali ja osta