GoGoNano pesulehed igale riidetüübile, nii masin kui käsipesuks

Hinga kergelt (ja keskkonnasõbralikult!): appi tulevad GoGoNano pesulehed

Pesukorvid on kuhjaga täis musta pesu, pesuvahendist nõretav mõõtetops, mis tilgutab kõikjale pesuvahendit ning peale pesu riietele jääv ebameeldiv pesuvahendi keemialõhn. Oeh! Kas sellised pesupäevad tulevad tuttavad ette? Kas poleks imeline, kui pesupesemine oleks muretu, pingevaba, nahasõbralik ja keskkonda säästev tegevus? Nüüd on see igaljuhul võimalik, sest GoGoNano pesulehed on siin, et muuta sinu pesu pesemise rutiin kiireks, lihtsaks ja nauditavaks.

Peamised mõtted

  • Mugavamaks, keskkonnasõbralikumaks ja õrnemaks pesupäevaks asenda tavapärased pesuvahendid pesulehtedega.
  • Pesulehed eemaldavad tõhusalt ka kõige tõrksamad plekid ja lõhnad ning sobivad suurepäraselt ka õrnadele kangastele.
  • GoGoNano pesuribad on valmistatud taimsetest koostisosadest, mis on õrnad sinu nahale ja keskkonnale ning tagavad puhta ja värske pesu.

Väldi pesuvahendi segadust, naudi jätkusuutlikkust (ning sisemist rahu)

Unusta must mõõtetops ja jäta hüvasti tilkuvate pesuvahenditega! GoGoNano pesulehed pakuvad eelmõõdetud ühedoosilist lahendust (30-leheline pakk, mis võrdub 60 pesuribaga). Lihtsalt viska pesuleht pesumasina trumlisse musta pesu peale, käivita pesuprogramm ja voila – ongi valmis! Vaevatu puhastamine alates esimesest sammust. Kuid pesulehtede eelis ei ole ainult mugavuses. Pesulehed on valmistatud taimsetest, biolagunevatest koostisosadest ning seetõttu on tegemist keskkonnasäästliku pesuvahendiga, mis vähendab sinu ökoloogilist jalajälge. Need on isegi jäätmevabas pakendis – see on justkui noogutus emakesele loodusele. Selline pesupäev tagab igaljuhul hea enesetunde!

GoGoNano jäätme-ja murevabad pesulehed

Pesuribad on efektiivsed isegi külmas vees

Kindlasti ei saa alahinnata pesulehtede kontsentreeritud pesulehtede puhastusvõimet. GoGoNano ülimalt kontsentreeritud koostis võitleb hõlpsasti mustuse ja isegi kangekaelsete plekkidega, nagu rohi, muda, vein või higi. Pesulehed pakuvad tugevat puhastusvõimet isegi külmas vees (alates 15°C). See tähendab, et need sobivad nii igapäevarõivaste pesemiseks, võitlemaks trenniriiete ebameeldivate lõhnadega või puhastamaks õrnalt ka kõige delikaatsemaid esemeid. Tänu sellele ei kahjustu ka veekindlate materjalide kaitsekiht.

Keskkonnasõbralik pesuvahend sobib ideaalselt neile, kes otsivad looduslikke alternatiive, millega on võimalik pesta kõiki kangatüüpe kompromissideta kvaliteedis. Loobu traditsioonilistest pesuvahenditest nagu pesupulbrid, pesugeelid mis sisaldavad karme kemikaale – sinu tervis, riided ja planeet tänavad sind!

Õrn nahale ja isegi kõige kallimatele kangastele

Traditsioonilised pesuvahendid sisaldavad sageli tugevaid kemikaale, mis võivad ärritada tundlikku nahka ja kahjustada õrnemaid kangaid. Õnneks mitte GoGoNano pesulehtedega! Hüpoallergeenseed pesulehed on õrnad nahale ja riietele ning vähendades samal ajal pesupesemise mõju keskkonnale. Seetõttu sobivad need ideaalselt tundliku nahaga inimestele või neile, kes otsivad õrna pesuvahendit delikaatsete kangaste, näiteks villa või siidi pesemiseks. Pesuribad sobivad kasutamiseks kõikide pesumasinatüüpidega ja käsipesuks, pakkudes erakordset puhastusvõimsust nii igapäevase pesu kui ka kõige väärtuslikumate esemete jaoks. Pesulehti saab mugavalt kasutada ka koos värvipüüdmislehtedega.

Mugavusest ja jätkusuutlikkusest enamat

Armastad värsket meretuule lõhna? Meie ka! Ning kuigi see toimib imeliselt igat tüüpi pesu, sealhulgas õrnade esemete ja spordirõivaste puhul, teame, et igaühel on erinevad eelistused ka lõhna osas. Seetõttu oleme töötamas ka teiste lõhnavalikute kallal, et pakkuda veelgi mitmekülgsemaid pesukogemusi. Lähitulevikus on valmimas näiteks lõhnavaba versioon eriti lõhnatundlikele inimestele.

GoGoNano natural laundry detergent sheets for stain removal

Kergesti kaasaskantav ja kulutõhus (sest kellele ei meeldiks raha säästa?)

Sul ei ole siidist salli kuid reisid sageli või tunned ennast koduselt matkaradadel? Kompaktsed ja kerged pesulehed sobivad ideaalselt reisijatele, matkajatele ja kõigile, kellel on vähe hoiuruumi. Pole vaja kaasas kanda mahukaid pudeleid või segadust tekitavaid pulbreid. Kui ei taha tervet pakki kaasas kanda siis saad alati võtta endaga vaid vajamineva koguse pesulehti.

Kuigi pesulehtede esialgne hind võib tunduda suurem kui traditsioonilisel pesupulbril ja pesugeelil siis mõtle pikemas perspektiivis: täpselt välja mõõdetud kogusega pesulehed aitavad vältida pesuvahendite ülekasutamist, mis võimaldab pikema aja vältel raha säästa. Tänu kontsentreeritud koostisele kulub ühe masinatäie kohta vähem pesulehti, mistõttu on need pikemas perspektiivis taskukohasemad kui enamik kapsleid või loodussõbralikke pesugeele.

Õigete pesulehtede valimine

Kuna valikuvõimalusi on turul palju, võib õigete pesulehtede valimine tunduda keeruline. Siin on mõned olulised tegurid, millega arvestada:

Koostisained: Eelista alati pesulehti, mis sisaldavad taimseid või looduslikke koostisosi, kuna need on tavaliselt õrnemad nii naha kui ka keskkonna suhtes. Väldi pesulehti, mis sisaldavad tugevaid kemikaale, nagu SLS, SLES, parabenid, ftalandid, värvained või trikloosaan. Tundliku naha puhul otsi õrnasid ja hüpoallergeenseid pesulehti.

Lõhn: Mõtle, kas soovid lõhnastatud või lõhnavabu pesulehti. Mõned tootjad pakuvad erinevaid lõhnu, samas kui teised keskenduvad lõhnatutele variantidele, mis on paremad tundliku nahaga inimestele. Lõhnad ja lõhnainete kontsentratsioonid võivad olla küllaltki erinevad.

Sobivus kangastega: Veendu, et pesulehed sobivad nendele kangastele, mida sa kõige sagedamini pesed. Paljud pesulehed on mõeldud kõikidele kangastele, kuid mõnel juhul tuleb järgida erijuhised õrnade esemete või spetsiifiliste materjalide, näiteks spordirõivaste puhul.

Vee temperatuur: Vali pesulehed, mis lahustuvad ja toimivad tõhusalt nii kuumas kui ka külmas vees. See tagab paindlikkuse erinevate pesutsüklite puhul.

Loe arvustusi ja võrdle erinevaid tooteid: Loe enne ostu sooritamist arvustusi ja võrdle erinevaid tooteid.

Tervita uut pesupesemise tulevikku

GoGoNano biolagunevad pesulehed on midagi enamat kui lihtsalt uus trendikas toode; need on samm jätkusuutlikuma, mugavama, õrnema ja tõhusama pesuviisi suunas, mis sobib kõigile sinu riietele, isegi õrnadele esemetele ja spordirõivastele. Väldi segadust ja mõõtmist, kaitse oma nahka ja planeeti ning koge GoGoNano ennenägematut puhastusvõimet. Liitu keskkonnasõbraliku pesupesemise revolutsiooniga – vali GoGoNano pesulehed juba täna ning hinga kergemalt (ja rohelisemalt!), teades, et sinu pesu on puhas, värske ja hästi hoitud!

GoGoNano pesuribad vs tavalised pesuvahendid

Tagasiside GoGoNano pesulehtedele

Sandra
Sandra
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5
3 päeva tagasi
Katrin M.
Katrin M.
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5

Õrn meeldiv lõhn. Lahustuvad ilma jälgi jätmata. Pesu jääb väga puhas ja värske.

3 nädalat tagasi
Grethe R.
Grethe R.
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5

Väga hästi saab pesu puhtaks! Mônusa lôhnaga.

3 nädalat tagasi
Anonüümne
Anonüümne
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
4/5

Valget pesu päris puhtaks ei saa. Lõhnatu. See sobib. Allergiaid enam ei esine

1 kuu tagasi
Anonüümne
Anonüümne
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
5/5
1 kuu tagasi
Kristina
Kristina
Kinnitatud tellijaKinnitatud tellija
3/5

Mugav kasutada, kuid lõhna peale pesu pesemist paraku ei ole üldse...

1 kuu tagasi

Korduvad küsimused GoGoNano pesulehtede kohta

GoGoNano pesulehtede kasutamine on imelihtne:

1. Kuni 6 kg pesu jaoks kasutage poolt pesulehte ehk ühte pesuriba. Tugevalt määrdunud või suuremate pesukoguste(üle 6 kg) puhul kasutage tervet pesulehte. Väiksemate koguste või käsipesu jaoks piisab poolest pesuribast.

2. Avage pesumasin ja asetage pesuriba otse pesu peale. See tagab, et leht puutub pesutsükli alguses kohe kokku veega, võimaldades sellel täielikult lahustuda ja vabastada puhastusained. Pesulehe võib asetada sama tulemuse saamiseks ka pesu alla. Vältida tuleks pesulehe lisamist pesu vahele.

3. Käivitage pesutsükkel tavapäraselt. Ei mingit mõõtmist, valamist ega maha läinud pesuvahendit!

GoGoNano pesulehtede pakk sisaldab 30 pesulehte ehk 60 pesuriba, mis kestavad kuni 60 pesukorda, sõltuvalt sinu pesukogusest. See tähendab kuni 420 kg puhast pesu ilma mõõtmise, valamise ja pritsmeteta! Üks riba on piisavalt võimas tavapärase kuni 6-7 kg koormuse jaoks. Pesulehtede annust saab mugavalt reguleerida suuremate või väiksemate pesukoguste korral.

Loomulikult! GoGoNano lehed on valmistatud taimsetest, biolagunevatest koostisosadest, seega on need keskkonnasõbralikud. Täpne koostisainete nimekiri on leitav tootelehel. Lisaks on need saadaval jäätmevabas pakendis, nii et saad heameelt tunda oma süsinikujalajälje vähendamise üle.

Jah! GoGoNano pesulehed on loodud töötama suurepäraselt alates 15 °C veega pesutsüklites. Seeläbi säästad elektrienergiat tegemata järeleandmisi pesu puhtuse osas.

Jah, sobivad küll! GoGoNano pesulehed on õrnad kõikide kangaste vastu, alates igapäevastest riietest kuni delikaatsete materjalideni, nagu vill ja siid. Delikaatsemate esemete puhul kindlasti jälgi tootjapoolseid juhiseid kas masinpesu on üldse lubatud ja kui on siis millisel temperatuuril.

Loomulikult! GoGoNano pesulehti saab mugavalt kasutada nii masinpesuks kui ka käsitsi pesemiseks. Pesulehti saab mugavalt väiksemaks teha kui pesukogused on väiksemad. Need pakuvad erakordset puhastusvõimet olenemata sellest, kuidas sa oma riideid pesed.

Jah. Pesulehed on kerge ja värskendava meretuulelõhnaga. Lähitulevikus plaanime laiendada valikut nii lõhnatute lehtede kui ka enim soovitud lõhnastatud varjantide näol.

Jah. GoGoNano pesulehed on valmistatud hüpoallergeensetest ja biolagunevatest koostisosadest, seega on need õrnad ja sobivad ideaalselt tundliku nahaga inimestele.

Kui toote esialgne maksumus võib tunduda võrreldes traditsiooniliste vahenditega kõrgem siis tuleb arvestada, et pesulehed aitavad vältida pesuvahendite ülekasutamist. Tänu kontsentreeritud koostisele kulub pesulehti vähem, seega on need pikemas perspektiivis taskukohasemad. Kõigele lisaks pesevad pesulehed pesu puhtaks ka lühikese ja külma pesutsükliga. Nii säästad kõigele lisaks ka elektrienergialt.

Viimased artiklid

Uudised

Hinga kergelt (ja keskkonnasõbralikult!): appi tulevad GoGoNano pesulehed

Kas mäletad kõige hullemat pesupäeva? Kujutle seda: kuhjaga täis pesukorvid, must mõõtetops, mis tilgutab kõikjale pesuvahendit ning peale pesu riietele jääv imelik pesuvahendi keemialõhn. Oeh![...]

Loe edasi

Kasulikku

Probiootikumid jalanõude deodorandis aitavad jätta hüvasti ebameeldivate lõhnadega

Ebameeldiv lõhn jalanõudes on levinud probleem, mis võib olla piinlik ja ebamugav. Jalanõude värskendaja kasutamine, mis sisaldab probiootikume, on looduslik ja efektiivne lahendus lõhnatekitavate bakterite[...]

Loe edasi

Kasulikku

Nanotehnoloogia ajalugu: Uus teadus, mis muudab maailma

Nanotehnoloogia valdkond on oluliselt mõjutanud paljusid tööstusharusid, alates meditsiinist kuni elektroonikani, ning sellel on potentsiaali muuta meie maailma viisil, mida me veel ettegi ei oska[...]

Loe edasi

Kasulikku

Mikrokiudlapp – imeline abimees kõikidel pindadel

Koristamise ja puhastamise juures sõltub tulemus valitud vahendite kvaliteedist. Oluline on, et lapp, mida kasutatakse, oleks ühtaegu vettimav, pehme ja samas ei ajaks ebemeid. Kõigile[...]

Loe edasi

Uudised

Kuidas vältida prilliklaaside uduseks muutumist lihtsalt ja kiirelt?

Kas oled kunagi näinud õuna alt üles kukkumas? Või inimest vee peal kõndimas? Ehk isegi käsi lõkke kohal jahutanud? Kui ei, siis on see igati[...]

Loe edasi

Kogemuslood

Marimelli kogemuslugu: “GoGoNano – vana lemmik uute toodetega”

Kui kodus on kümned erinevad puhastusvahendite pudelid, siis võtab see palju ruumi, õiget pudelit peab teiste vahelt taga otsima ja koristamine võib olla juba eos[...]

Loe edasi

Kasulikku

Kodukeemia ja selle mõju keskkonnale

Karmidele kemikaalidele on tänasel päeval leitud nutikaid alternatiive ja üks neist on nanotehnoloogia kasutusele võtmine kodukeemias.

Loe edasi

Toodete ülevaated

Hooldusvahendid riietele ja jalanõudele sinu garderoobis

Kõik võimalused jalatsite ja pindade korrektseks hooldamiseks ning tekstiilikaitseks on olemas, tuleb lihtsalt valida õiged hooldusvahendid.

Loe edasi