Kuidas nanotehnoloogia abil hoida plekid eemal?

Nano coating for textile and leather products

Maailm on nano-osakesi täis, kuid enne inimeste mikroskoopsilmadega robothübriidideks aretamist jäävad need meie silmadele nähtamatuks. Siiski puutume nendega igapäevaselt kokku. Nanotehnoloogia on paari dekaadiga teinud läbi hüppelise arengu ning täidab täna funktsiooni hulgas valdkondades. Mitmed ettevõtted on nanotehnoloogiaga tulnud nüüd ka tarbekaupade turule, nano-osakesed hoiavad toiduained värskena ja erinevad materjalid vastupidavate ning puhastena.

Nanotehnoloogia aitab sind iga ilmaga

Eesti kliima on majapidamise taak ja ängistus. Enam kui pool Eesti elanikest peseb pesu mitu korda nädalas, kümnendik meist korra või isegi mitu päevas. Mis aga, kui su kaunis hele särk jääks puhtaks hoolimata sellest, et sinna punane vein peale loksub? Kui laps tuleks põrsamoodi mudas püherdamast puhaste riietega tuppa? Nanotehnoloogia teeb elu ülilihtsaks.

Nanotehnoloogia on teinud esemete kaitsmise imelihtsaks

GoGoNano sarja värskeimast tootest, vetthülgavast naha- ja tekstiilikaitsevahendist Stay Dry tõotab saada selle suurim müügihitt, kuna toote kasutusvõimalusi on kodus tohutult palju. Eestis on Stay Dry populaarsuses juba möödunud GoGoNano teistest kaitse- ja puhastusvahenditest, selle põhjuseid võime leida meie maa alati märjast ja porisest kliimast. Tänu praktilise teaduse saavutustele elame nüüd aga Eestis, kus sina või su lapse jalad võivad vihmast, porist, lörtsist või lumest hoolimata liikuda ringi kuiva jalaga. Kui ilm aga nädala või paar ilus on ja päike soojalt pärlendab, hoiab Stay Dry riideid ka pleekimise eest.

Eesti nanokaitse turul kindlalt liidripositsiooni hoidev GoGoNano müüb hästi ka välismaal – seni on tooteid tellitud 90 erinevast riigist. „Kui teised nanokaitsed loovad kaitsekihi materjali peale, siis oma toodetes kasutame tehnoloogiaid, mis toimivad süviti materjali sisekiududes. Nii saavutame konkurentidest täiuslikuma ja kauakestvama kaitse,“ räägib ettevõtja Kaur Reinjärv oma toodete populaarsuse põhjustest. „Nanokaitsevahendite laiatarbesse viimine ja edasiarendamine võib tähendada, et järgnevad põlved võivad plekkide ja kriimude kohta lugeda Imelisest Ajaloost,“ lisab ta lootusrikkalt.

Nanotehnoloogilised mustus-ja niiskuskaitsed

-33%
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(27 arvustust) 19.95 159.95 
-34%
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(148 arvustust) 18.95 149.95 

Desinfitseerimis-ja puhastusvahendid

Clean – jalanõude-ja riiete puhastuskomplekt

(10 arvustust) 18.95 
-33%
UUS!
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(7 arvustust) 17.95 159.95 
Sinu parema kogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.