A mida henry teeb katsetamas vett hülgavat tekstiilikaitset

A Mida Henry Teeb kogemuslugu: Esileedi on maailma kõige igavam testija

Juba paar kuud tagasi hakkasid mu postkasti potsatama kirjad, et millal tuleb taas GoGoNano sooduskood, et ilmad on vihmasemaks minemas ning jalanõud ning riidest joped vajavad katmist. Ma olen kogu blogimisaastate jooksul ise firmade poole pöördunud äkki kokku kahel korral. Ma võiks olla aktiivsem, aga mulle ei meeldi korvi saada, seega ma parem õngitsen nii, et istun ja ootan, et firmad ise tuleks. Seega ei osanud ma ka öelda, kas GoGoNano minuga ka sel aastal soovib koostööd teha. Oleme ju juba kahel möödunud aastal teinud.

Soovisid ja see oli suur rõõmu-uudis Esileedile, kes samuti eelmise aasta jääkidest riietele midagi pihustada püüdis. Mul on hea meel, et saan teile jagada koodi ning hea meel on ka GoGoNano enda pärast, sest sel aastal tulid nad suurelt. Kui möödunud aastatel olen ma rääkinud vaid sellest spreist, mis tekitab veekindla kihi, siis sel aastal saatsid nad mulle testimiseks kolm toodet.

GoGoNano loodussõbralik tootesseria jalanõudele ja riietele

Testimine on tore, kui on kellega testida…

Testimine on alati tore, kui sul on kaaslane, kes on nõus kõike katsetama ja kaasa tegema. Minul kahjuks sellist pole. On Esileedi, kes absoluutselt kõik minu ideed maha laitis. Kuid ühele kokkuleppele me jõudsime ja see oli see, et kui me tavaliselt oleme enne ja pärast klippe teinud päevase vahega – et täna katame ja homme katsetame, siis sel korral jätsime vahet kaks nädalat. Kaitse pidi kestma küll kuus kuud, aga nii palju me oodata ka ei viitsinud. Kuna kaitset palja silmaga näha ei ole, siis kaks nädalat tundus piisavalt pikk aeg, et katsetada, kas ta ka siis kaitseb.

Millele ma tahaks tähelepanu juhtida, siis toode ei ole mõeldud kilematerjalidele ja teatud polüesterpinnal ei puugi see ka toimida nii ideaalselt kui oodanuks ning te andsite möödunud aastal ka tagasisidet, et mõne materjali puhul jättis tulemus soovida. Meil endil pole kunagi sellist muret olnud, aga see on ikka võimalik, et see töötab mõnel pinnal paremini, kui teisel. Eks see ole iga asjaga nii. Meie kasutasime probleemideta tekstiilil ja nahal. Õnneks on ka GoGoNano klienditeenindus tasemel ja te saate kõikide murede ja kahtlustega otse nende poole pöörduda. Nagu öeldud, pole mul selle järgi tarvidust aastate jooksul veel tekkinud.

20191016 141136 1
HEN 5184 1024x683 1

Kolmest saadetud pudelist suurim kandis nime Protect, mis on siis nanokaitse seemisnahale ja tekstiilidele (va. päris nahk). Me oleme igal aastal enda sügis-talve joped sellega ära katnud, sest need parkad, mis meil on, eriti just vihmakindlusega ei uhkusta. Eriti kapuutsid, mispärast ilma nanokatteta polegi nagu suurt vahet, kas vihmaga on kapuuts peas või mitte. Ei oskagi öelda, kuidas pea kiiremini märjaks läheb.

Pudel ise on saanud möödunud aastaga võrreldes korraliku uuenduskuuri ja nüüd võib läbipaistvast pudelist oma silmaga näha, kui palju on vedelikku alles ning uuenduslik pakendamine on andnud tulemuseks – väiksem pudel=rohkem toodet. 170ml pudel võrdub 400ml suurusega aerosoolpudeliga. Kuid suurim muutus on toimunud pudelis sees, sest esiteks on see nüüd praktiliselt lõhnatu ja toimetamiseks ei pea tingimata õue minema (mulle siiski meeldib selliseid asju õues teha). Ka on ainus asi, mida toote pudelisse pakendamisel kasutatud – õhk. Ei kemikaale, ega midagi, mistõttu ta ei ole ka tuleohtlik. Toode on loodussõbralik ja biolagunev, mille poole võiks püüelda aina enam tootjaid. Ma tean, et paljud kasutavad Protecti ka enda diivanite kaitsmiseks, aga meie pudelist jagus ainult jopedele ja jalanõudele. Esileedi piserdas noh. Laristaja.

Teine pudel kandis nime Clean, mille näol on tegu puhastusvahendiga. See sobib eriti hästi jalanõudele, aga sama hästi ka teistele pindadele, mis kiiret puhastust vajavad. Meil on see diivanil sage külaline, sest mina ei jõua lastele selgeks teha, et see, et mina diivanil vahel söön, ei tähenda, et nemad ka võivad. Aga lapsed on imelikud- nad ei tee midagi, mida ma ütlen ja kõike seda, mida ma teen. Kuid puhastusvahendi kanname mikrofiiberlapile ja toimib väga hästi. Ka selle toote puhul on ettevõte muutnud enda prioriteediks planeedihoidmise ja töötanud välja loodusele võimalikult ohutu toote.

GoGoNano Fresh suurepärane jalanõude halva lõhna eemaldamiseks
HEN 5211 1024x683 1

Kolmanda pudeli peale on kirja pandud Fresh, mis nagu isegi reedab, on värskendaja. Kus on meil sageli paha lõhn? Meie puhul õues, sest kilomeetri kaugusel on lehmaaretuslaut, mis aeg-ajalt lehmade magalat tuulutab ja ümbruskonna mõnusa sõnnikulõhnaga katavad. Sinna pole sellest ainest vist kasu. Sinna kuluks seda terve tsistern. Kuid see värskendaja sobib ideaalselt näiteks kingadesse. Toode ei anna sarnaselt teistele värskendajatele ainult värsket lõhna, vaid lisaks mõnusale lõhnale, on selles ka probiootikumid, mis tegelevad otseselt lõhnatekitajaga. Toote mõju kestab kuni 30 päeva, aga eks see vist olene ka sellest, kui väga su jalg higistab ja kui palju sa selle jalanõuga ringi liigud. Esileedi lasi seda jalanõudesse. Miskipärast ta valis selleks eranditult ainu minu kossid.

Kuid kaks nädalat lasime mööda, et katsetada, kas veekindlus ka siis toimiv on ja ma pean kiitma, et jope, mis oli kurikuulus oma kanga pärast, sest miks tehakse jope, mis kogu vee endasse imab, oli ka kaks nädalat pea täielikult veekindel ja veetilgad lihtsalt jooksid sellelt maha. Oli paar kohta, kuhu vesi sisse imbus ja see ongi nanotehnoloogia suurim miinus – sa ei näe oma silmaga, kui hästi sa enda jope ära katad ja kas mõni koht jääb kahe silma vahele. Ka jalanõud on sellised, et hüppa või lompi… aga ei hüppa, sest erinevalt kummikutest, on mu kingadel palju hingamisauke. Piisad jooksevad küll maha, aga jalga sügavale vette panna ei maksa.

Veekindel jope tänu GoGoNano nanokaitsele

Fresh sprei katsetus mulle mingit adekvaatset ülevaadet ei andnud, sest jah, kaks nädalat hiljem ei haise king seest, aga minu arust ei haisenud enne ka. Esileedi teeb ainult nägusid muidugi selle jutu peale. Isegi, kui siis oligi mingi lõhn seal enne sees, siis hetkel enam ei ole.

GoGoNano tänab Henry-t selle värvika ülevaate eest! A mida Henry teeb blogi koos ülevaatega leiad SIIT.

A mida henry teeb – testitud vahendid

Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(29 arvustust) 19.95 159.95 
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(29 arvustust) 15.95 139.95 
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(185 arvustust) 18.95 149.95 
Läbimüüdud. Laoseis täieneb peatselt.
(14 arvustust) 18.95 

Viimased artiklid

Kasulikku

Probiootikumid aitavad jätta hüvasti haisvate jalanõudega

Ebameeldiv lõhn jalanõudes on levinud probleem, mis võib olla piinlik ja ebamugav. Jalanõude värskendaja kasutamine, mis sisaldab probiootikume, on looduslik ja efektiivne lahendus lõhnatekitavate bakterite[...]

Loe edasi

Kasulikku

Nanotehnoloogia ajalugu: Uus teadus, mis muudab maailma

Nanotehnoloogia valdkond on oluliselt mõjutanud paljusid tööstusharusid, alates meditsiinist kuni elektroonikani, ning sellel on potentsiaali muuta meie maailma viisil, mida me veel ettegi ei oska[...]

Loe edasi

Kasulikku

Mikrokiudlapp – imeline abimees kõikidel pindadel

Koristamise ja puhastamise juures sõltub tulemus valitud vahendite kvaliteedist. Oluline on, et lapp, mida kasutatakse, oleks ühtaegu vettimav, pehme ja samas ei ajaks ebemeid. Kõigile[...]

Loe edasi

Uudised

Kuidas vältida prilliklaaside uduseks muutumist lihtsalt ja kiirelt?

Kas oled kunagi näinud õuna alt üles kukkumas? Või inimest vee peal kõndimas? Ehk isegi käsi lõkke kohal jahutanud? Kui ei, siis on see igati[...]

Loe edasi

Kogemuslood

Marimelli kogemuslugu: “GoGoNano – vana lemmik uute toodetega”

Kui kodus on kümned erinevad puhastusvahendite pudelid, siis võtab see palju ruumi, õiget pudelit peab teiste vahelt taga otsima ja koristamine võib olla juba eos[...]

Loe edasi

Kasulikku

Kodukeemia ja selle mõju keskkonnale

Karmidele kemikaalidele on tänasel päeval leitud nutikaid alternatiive ja üks neist on nanotehnoloogia kasutusele võtmine kodukeemias.

Loe edasi

Toodete ülevaated

Hooldusvahendid riietele ja jalanõudele sinu garderoobis

Kõik võimalused jalatsite ja pindade korrektseks hooldamiseks ning tekstiilikaitseks on olemas, tuleb lihtsalt valida õiged hooldusvahendid.

Loe edasi

Kasulikku

SUUR ÜLEVAADE: nipid muutmaks oma jalanõude ja riiete hooldus muretuks

Uute esemete ostu puhul on meil alati hea meel, et saame pikalt nautida jalanõusid, riideid või aksessuaare. Need teevad meie elu meeldivamaks ja mitmekesisemaks. Aga[...]

Loe edasi