Kuidas ohutult puhastada kõik pinnad viirustest?

Piimhape hävitab koroona ohutult ja kiirelt

Hoolikas kätepesu ja desinfitseerimisvahendite kasutus ning kaitsemaskide kandmine on oluline osa koroona ja teiste viiruste leviku piiramisel. Ohutuks desinfitseerimiseks oleme valmis saanud loodusliku puhastus- ja desinfitseerimisvahendi, mis hävitab ohutult viirused, bakterid, seened, Gram-negatiivsed (näiteks tuberkuloositekitajat) ja Gram-positiivsed bakterid mistahes pindadelt ja materjalidelt.

Koroona väljakutse

Hiljutisi sündmusi silmas pidades on GoGoNano kohandanud oma põhitegevusi rohelise keemia ja tehnoloogia pakkujana, et pakkuda tuge ülemaailmse koroonapandeemia ajal. Keskendume endiselt põhiväärtustele, mis mõjutavad positiivselt inimesi ja keskkonda. Meie missioon on pakkuda tooteid ja tehnoloogiat toksiliste desinfitseerivate kemikaalide vähendamiseks ja/või asendamiseks ning toetada inimesi nakkushaiguste vähendamisel. Inimeste päästmise ja meie planeedi sõbralikuks rajamise eesmärgiga.

Piimhape on koroona vastu palju tõhusam ja õrnem kui etanool

GoGoNano Anti-Viral on piimhappe baasil sügavpuhastav desinfitseerija, mis aitab võidelda lisaks koroonale ka kõikide teiste haigustekitajate vastu ohutul ja jätkusuutlikul viisil. Selle biolagunev, pindaktiivsete osakestega koostis hävitab tõhusalt bakterid, viirusosakesed ja seened ning ei kahjusta seejuures ka õrnemaid materjale. Seetõttu sobib see hästi kõikide esemete ja pindade puhastamiseks, mis on meie kodudesse tulnud väljastpoolt, näiteks toidukaupade pakendid, poeskäigul kantud rõivad või muud pehmed esemed, mida etanooliga korralikult desinfitseerida ei ole võimalik.

GoGoNano viirusevastane ja antibakteriaalne desovahend on osutunud tõhusaks erinevate kahjulike viiruste ja bakterite vastu. Koroona võib mitme päeva jooksul erinevatel pindadel ellu jääda. Seetõttu on desinfitseerimine ja puhastamine ülimalt oluline. Toode on spetsiaalselt loodud selle ülesande täitmiseks.

Ohutu puhastusvahend nii koju kui kontori

Piimhape on looduslik, ohutu ja efektiivne alternatiiv sünteetilistele viirusevastastele ainetele. See on looduses esinev hape, mis tekib piima hapnemisel, aga ka inimestes ja loomades füüsilise tegevuse tulemusena. Kui enamik desinfektantidest toimib kolme biotsiidse mehhanismi toel, siis piimhappes on neid mehhanisme neli, mistõttu on haigustekitajatel selle vastu resistentseks muutumine palju raskem. Tänu sellele on piimhape tõestanud end tõhusa kaitsena suure hulga erinevate viiruste vastu. Selle kombinatsioon efektiivsusest ning ohutusest inimeste tervisele on piimhappest teinud populaarse puhastusvahendi nii kodudes kui ka ärides, näiteks toitlustusasutuste köökides ja kauplustes, kus vajadus sügavpuhastuse ja desinfitseerimise järele on pidev.

Milliseid pindasid peaks üldse desinfitseerima?

Haiguste hooajal peaks pindade puhastamist tegema iga päev rutiinselt. Oluline on märgata, milliste pindadega puututakse kokku tihedamini, iseäranis just sageli kasutatavates ruumides. Kui te ei tea, milliseid kohti on tarvis puhastada, siis jälgige mõnda aega, milliste pindadega inimesed kõige tihedamini kokku puutuvad.

Tavaliselt vajavad tihedamat puhastust järgmised alad ja esemed:

– ukselingid
– liftinupud
– tualettruumi ja vannitoa pinnad
– lülitid
– käsipuud
– toolide käsitoed
– lauad
– töötasapinnad

Selleks, et viiruse levikut tõhusalt takistada, tuleks pindasid puhastada võimalikult tihti. Avalikes ruumides peaks seda tegema mitte vähem kui iga 2–4 tunni tagant. Lisaks nimetatud pindadele vajavad tähelepanu ka uste servad ja muud ühiskasutuses olevad esemed.

Piimhappel on kiire toimega tõhusad viirusevastased omadused

Enamikul saadaolevatel toodetel kulub viirustega töötamiseks 5–10 minutit, jättes võimaluse, et kõike ei eemaldata. Lisaks on efektiivseks tööks vaja suurt kogust toodet, mis piirab selle kasutamist ja suurendab mürgiseid kõrvaltoimeid. Meie piimhappel baseeruvat viirusevastast ökoloogilist puhastusvahendit on testitud ja tõestatud, et see töötab kohe. See eemaldab kõik viirused ühe minuti jooksul pärast kasutamist. Usume, et haiguste ennetamiseks koos meie keskkonna ja inimeste tervise ohutusega on vaja investeerida tõhusamasse ja ökoloogilisemasse lahendusesse.

Ohutu alternatiiv mürgistele desinfitseerijatele

“Meie missioon on pakkuda alternatiivseid tooteid ja tehnoloogiat turul olevate toksiliste desinfitseerivate kemikaalide vähendamiseks ja/või asendamiseks ning toetada inimesi nakkushaiguste vähendamisel. Inimeste päästmise ja meie planeedi sõbralikuks rajamise eesmärgiga,” räägib GoGoNano looja Kaur Reinjärv. “Piimhappe näol leidsime ideaalse vahendi, mis võitleb haiguste vastu palju efektiivsemalt ning ei kahjusta seejuures inimesi ega loodust.”

GoGoNano antiviraalne puhastus-ja desinfitseerimisvahend

Nanovahendid nii rõivastele, sõidukitele kui elektroonikale

Oleme Eesti nanotehnoloogiliste kaitsevahendite kaubamärk, kus peale haigustega võitlemise oleme astunud välja ka modernse äraviskamiskultuuri vastu. Meie jätkusuutlikud nanokaitsed aitavad säilitada elektroonikaseadmete, rõivaste, jalatsite ning isegi autode uueväärse välimuse pikaks ajaks, et saaksite neid kasutada võimalikult kaua, raisates seeläbi võimalikult vähe raha ning loodusresursse.

Vahendid pindade desinfitseerimiseks ja puhastamiseks

-35%
ALKOHOLIVABA
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast

Desinfitseerimis-ja puhastusvahendid

Alkoholivaba Anti-Viral desovahend, 500ml

(6 arvustust) 7.95 77.95 
-33%
ALKOHOLIVABA
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(4 arvustust) 12.95 119.95 
-16%
Üksik toodeÜksik toode
5 tk komplektis5 tk komplektis
(8 arvustust) 4.29 17.95 
-8%
TASUTA TARNE
(1 arvustus) 45.85 
Sinu parema kogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.