Looduslikud puhastusvahendid hooldamaks ka kõige delikaatsemaid materjale

GoGoNano puhastusvahendid aitavad effektiivselt ja ohutult hoida oma esemeid

Avasta koos meiega loodussõbralikud puhastusvahendid riiete ja jalanõude puhastamiseks ning kaitsmiseks orgaaniliste ja jätkusuutlike GoGoNano toodete abil: vaatame koos põhitooteid, mida nendega puhastada saab ning miks tasub valida just loodussõbralikke tooteid.

Traditsioonilised puhastusvahendid on saastavad keskkonnale ja ohtlikud kasutajale

Traditsiooniliste puhastusvahendite kasutamisel võime olla harjunud, et need on tugevad ja meeldiva lõhnaga, kuid sa ei pruugi teada, et need tööstuslikult toodetud tooted võivad olla väga agressiivsed ja tihtipeale üsna saastavad. Pikemas perspektiivis võivad need osutuda väga kahjulikuks sinu, sinu perekonna ja lisaks ka keskkonna tervisele. Mõnede koostisosade toksilisus veeloomadele ja nende püsivus keskkonnas võivad tegelikult põhjustada ökosüsteemi pöördumatut tasakaalustamatust.

Kuid üha enam inimesi on hakanud otsima jätkusuutlikumaid vahendeid erinevate materjalide puhastamiseks, kuna need aitavad meil hoida meie tervist ja keskkonda. Kindlasti oled ka märganud, et tänapäeval on tekkinud suureks probleemiks toodete lühike kasutusaeg, mille tulemusel viskame hiljuti ostetud toote kiiresti ära ning see omakorda viib ületootmiseni, suure hulga prügi tekkeni ja veelgi rohkem keskkonna saastamiseni. Kui soovid anda omalt poolt panuse eelkõige meie tervise nimel, siis on just nüüd jõudnud kätte aeg valida loodussõbralikud tooted.

Meie igapäevastest puhastusvahenditest on saanud suured õhusaaste allikad, kuna atmosfääri liikudes reageerivad need teiste kemikaalidega, mis tekitavad kahjuliku osooni või tahkeid osakesi. Maapinnalähedane osoon võib põhjustada hingamisprobleeme, pannes hingamisteed ahenema, samal ajal kui õhu käes olevad õhukesed osakesed juhivad südame- ja kopsuhaigusi.

Samuti ei tohiks me unustada, et meie nahk imab kergesti aineid, millega see kokku puutub, seetõttu võivad puhastusvahendite keemilised komponendid muuta meie immuunsussüsteemi, põhjustades ülitundlikkust, allergiaid, talumatust ja mõnikord ka tõsisemaid haigusi nagu astma ja kasvajad.

Millised on alternatiivsed öko puhastusvahendid?

Õnneks on tänapäeval olemas palju alternatiive klassikalistele puhastusvahenditele. Näiteks on võetud kasutusele biolagunevad ja efektiivsed nanotehnoloogilised puhastusvahendid, millega puhastada ja kaitsta erinevaid pindu ja esemeid. Selliste toodete valmistamise jaoks kasutatakse kõige kaasaegsemaid vahendeid ja koostisosi, mis tagavad ka nende tõhususe.

Siin tahaksimegi sulle tutvustada Clean puhastusvahendit, mis on 100% biolagunev ja ökosõbralik ning ideaalne lahendus kõigi tekstiil-, seemis- ja nahkesemete puhastamiseks, seejuures kõik jalanõud, riided ja aksessuaarid. Tänu nanotehnoloogiale tagab Clean veelgi intensiivsema puhastuse kui muud sarnased turul oleval tooted. Samal ajal on selle koostis täielikult biolagunev ning isegi kõige tundlikumad ja looduslikud materjalid ei saa kahjustada, mis tagab teie toodete värske välimuse ka pärast mitmekordset kasutamist.

Nanotehnoloogiline tekstiilikaitse kaitseb jalanõusid ja riideid ohutult

Nahast ja seemisnahast kotid, vööd ja kingad on väga õrnad ja nende halvim vaenlane on kindlasti vesi! Selliste tundlike esemete kandmisel tuleb mõelda, kuidas nahka õigesti vee ja niiskuse eest kaitsta. Sellepärast on meil loodud tekstiilide ja seemisnaha veekaitse Protect, mis hoiab märgumise ja plekkide eest. Nüüd ei pea sa enam muretsema, et just ostetud jalanõud juba pärast paarikordset kandmist muudaks oma välimust või näitaks kulumise märke. Pihusta Protecti umbes 30 cm kauguselt kaitset vajavale materjalile ning nii on need kaitstud nii pleekimise, vee, kohvi kui ka õli eest. Tänu tõhusale veepõhisele koostisele on see hästi sobiv just naturaalsete materjalidega ning nagu kõik meie teisedki tooted, on see alati loodussõbralik ja ohutu kasutuseks. Protect on üks vähestest turul olevatest aerosoolidest, mis ei kasuta lahuse vabastamisel lahusteid või gaase, mis tagab meie keskkonna hoidmise.

Halvad lõhnad jalanõudest või vanalt mööblilt eemaldab probiootikumidega värskendaja

Pole alati tähtis, kas kingad on hea või keskmise kvaliteediga, sest teinekord isegi pärast kalli ostu sooritamist, võib tulla üllatusena, et hiljuti ostetud jalanõud hakkavad ebameeldivalt lõhna. Mõnikord panevad mõned kingad jalad eriti intensiivselt higistama, mis hiljem jätab kingadesse ebameeldiva lõhna ning tihti võib selle leevendamine osutuda keerulisemaks, kui alguses arvasid, sest omalt poolt oled sa ju parima andnud ning neid alati puhtana hoidnud. Kuid ära muretse, sest ka sellise olukorra jaoks on meil olemas sobiv toode, mis aitab lihtsalt ja ohutult vältide ebameeldivaid lõhnu nii kingadest kui saabastest. Fresh on probiootikumidega jalatsivärskendaja, mis eemaldab ebemeeldivad lõhnad kuni üheks kuuks. Paljud jalatsivärskendajad lihtsalt katavad haisu, kuid Fresh värskendaja hoopiski hävitab kõik halbade lõhnade allikad. Selle baktereid hävitavad probiootikumid nii eemaldavad ebameeldiva lõhna kui ka lisavad kauakestva värske aroomi. Selle 360-kraadist pihustit on lihtne kasutada ning see on alati ka keskkonnasõbralik.

Oleme veendunud, et meie igapäevaste puhastusvahendite loodussõbralik koostis peab tänapäeval olema meie prioriteediks, et kaitsta meie keskkonda ja seeläbi ka meie kõigi tervist. GoGoNano aitab sellele kaasa nii oma toodete koostisosade kui ka ökosõbraliku pakendamisviisi ja pakenditega. Meie tooted on arendatud läbi kaasaegse nanotehnoloogia ning neid on alati lihtne ja mugav kasutada.

Öko puhastusvahendid materjalide hoolduseks

-33%
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(27 arvustust) 19.95 159.95 
-27%
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(19 arvustust) 15.95 139.95 

Desinfitseerimis-ja puhastusvahendid

Clean – jalanõude-ja riiete puhastuskomplekt

(10 arvustust) 18.95 
-10%
TASUTA TARNE

Desinfitseerimis-ja puhastusvahendid

Jalatsikaitse komplekt Protect + Clean puhastusvahend

(4 arvustust) 34.90 
Sinu parema kogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.