GoGoNano hooldusvahendid riietele ja jalanõudele

Hooldusvahendid riietele ja jalanõudele sinu garderoobis

Kevad on huvitav aeg. Ühelt poolt on talv visa järele andma, teisalt toob see endaga kaasa teatud värskuse ja uue hingamise, mis kajastub nii meie riietumises kui kodudes. Muutlikud ilmad nõuavad nutikat jalatsivalikut, kuid veelgi paremaid hooldusvahendeid, mis pikendavad jalanõude eluiga ning hoiavad neid puhta ja kuivana. Kätte on jõudnud see aeg, mil sobrame meeleheitlikult oma elamist läbi, lootes leida üles mõne vajaliku hooldusvahendi potsiku, kuid neid läbi vaadates selgub, et varud vajavad täiendamist või täielikku väljavahetamist.

Õige hooldus ja hooldusvahendid garanteerivad esemete kestvuse

Me panustame rohkelt aega kõige õigemate, mugavamate ja kvaliteetsemate jalatsite leidmisse, kuid ei pea tihti hooldusvahendite soetamist samaväärseks investeeringuks. Meie kodumaises kliimas on tavapärane, kui õhtul koju jõudes on saapad lörtsist, mudast, vihmast või soolasegusest veest läbimärjad, ning nii jäävad need esiku riiulisse kuni järgmise hommikuni. Selliselt jalanõud aga pikalt vastu ei pea.

Kujutlege olukorda, kus vihm ja sulalume lombid mõjuvad aga riietele ja jalatsitele nagu hane selga vesi. Seda on lihtsa vaevaga võimalik saavutada uuendusliku Protect tekstiili-ja seemisnahakaitse, mille koostise ohutus ei vähenda selle tõhusust. Seda saab kasutada erinevatel materjalidel, sealhulgas nubuk- ja seemisnahal ning tekstiilikaitsena. Ainus materjal, mida Protect kaitsta ei saa, on avatud struktuuriga naturaalne sile nahk.

Nahast esemetel soovitame kasutada Stay Dry tekstiili- ja nahakaitsevahendit. Öeldakse küll, et multifunktsionaalsed asjad on kokkuvõttes kehvad kõiges, kuid siin on erand, mis kinnitab reeglit. Tegemist on tootega, mis on mõeldud kõikide kangas- ja nahkesemete ning tarbeesemete või aksessuaaride kaitsmiseks. See loob saabaste, kottide ja vaipade pinnale kaitsva, kuid märkamatu kihi, mis muudab hiljem nende puhastamise väga lihtsaks. Töödeldes oma üleriided ja armastatud jalanõud niiskustõkkega enne kodust väljumist, ei pea enam kunagi muretsema selle pärast, kas vihmavari on kaasas või ununes taas esiku nagisse rippuma.

4 põhjust miks kasutada tekstiilikaitset

 • Materjali värv ja tekstuur ei muutu – Stay Dry tekstiilikaitse hoiab sinu riided, jalanõud, käekotid, spordikotid jms kindlalt kaitstuna ja nende algupärane väljanägemine kestab läbi aja.
 • Nähtamatu kuid tõhus kaitse – väikesed nanoosakesed kaitsevad materjali sügaval selle sees kuni 18 kuud.
 • UV-kaitse – kaitseb riideid päikese käes pleekimise eest.
 • Tänu nanokaitsele säilitavad esemed oma uue välimuse, märkimisväärselt väheneb nende puhastamisele kuluv aeg ja sagedus ning puhastusvahendi kogus.

Stay Dry vahend moodustab tekstiilile ja nahale nähtamatu kaitsekihi, mis ulatub iga üksiku kangakiuni. Tekstiilist ja nahast jalanõuga võib seejärel lompi astuda sama julgelt kui kummikuga. Vahendiga töödeldud tootele sattunud vedelikud ei kahjusta toodet ning need saab hõlpsasti eemaldada mikrofiiberlapiga.

Puhasta ja värskenda jalanõud ja riided

Järjest soojemad ilmad võivad panna jalad higistama ning sel juhul võib märgata vajadust ka jalatsi sisehoolduse järele. Selleks, et värskus püsiks ja bakterite levik oleks piiratud, sobib hästi GoGoNano Fresh kahe toimeline probiootikumidega värskendaja. Samas ei ole tegemist liiga ajakuluka ega nõudliku sammuga hooldusrutiinis- piisab vaid kord jalanõud seestpoolt üle töödelda ja ebameeldiv lõhn püsib eemal kuni kuu aega.

Toodet ei tasu segamini ajada lõhnastajaga, mis lihtsalt peidab halvad aroomid, vaid värskus püsib pikalt hoopis tänu probiootikumide baktereid hävitavale toimele. Lisaks jalatsitele võib ebameeldiva aroomi tekkimine olla probleemiks ka muudel pindadel, nagu vaipadel, vanadel mööbliesemetel või sõidukites kuhu Fresh värskendaja sobib hästi võitlema halbade lõhnadega.

Mida teha siis, kui pinnad on siiski määrdunud, ja vajaksid kiiret puhastamist? Keerukas ja detailirohke jutt sellest, millisele materjalile üks või teine vahend sobib, ajab tavaliselt mõtted segamini ja paneb käega lööma. Probleem jääb aga sellest hoolimata ju alles! Just lihtsat ja mugavat kasutust silmas pidades on loodud vahend, mis sobib kõikidele materjalidele, sealhulgas nahk-, seemis- ja tekstiilesemetele.

Clean puhastusvahend tuleb lihtsalt segada väikeses anumas veega ning kanda mõned tilgad märjale harjale või niiskele lapile ja võib asuda puhastama! Loe lähemalt kuidas puhastada ja hooldada erinevaid materjale meie artiklist „Lihtsad nipid kuidas muuta jalanõude ja riiete puhastamine muretuks“.

Nõuanded jalanõude hoolduseks

 • Alusta hooldamist juba enne esimest kandmist – nii tagad parema efekti. Kaitstes ja hooldades jalanõusid, pikendate nende kandmise aega ja tunnete ennast nendes mugavalt.
 • Läbivettinud jalanõusid ei soovitata kuivatamiseks panna radiaatori või mõne muu küttekeha peale, sest tulemuseks võivad olla lahti kuivanud tallad. Pigem hoia jalatseid kuivas ja hästi ventileeritud kohas.
 • Jalatsite hooldusvahendid tuleb peale kanda järgides täpseid tootjapoolseid juhiseid. Muidu võib juhtuda, et vale kasutuse juures vahend ei jõua ennast materjaliga siduda ning kasutegur pole seejärel eriti suur. Veelgi parem on, kui jalanõud saab ära puhastada ja kaitsta juba eelneval õhtul. Nii anname vahendile aega ja saavutame kvaliteetsema tulemuse.
 • Kevadine päike on eriliselt soe ja mõnus ning mõjub pidevas D-vitamiini vaeguses eestlase jaoks kui tõeline suvekuulutaja. See paneb meid rohkem väljas liikuma, perega aega veetma ja vabas õhus viibima. Kuid nii, nagu ei ole valget mustata, ei ole ka kevadsooja ilma vihmahoogudeta, mis tabavad meid tihti pigem ootamatult. Sel juhul on hea kui tarvilikud pinnad on juba ettenägelikult niiskustõkkega üle käidud.

  Näiteks lapsevankriga jalutades ei pea väiksema sabinaga pärast tekstiilikaitse kasutamist enam kilekatet peale tõmbama. Samuti saab südamerahuga välimööbli ja katusealused õue jätta, ilma, et peaks muretsema nende vettimise pärast peale igat väiksemat vihmasabinat.

  Nanotehnoloogia kui tuleviku teadusharu

  Nanotehnoloogia on uus teadusharu mis hakkas sellisel kujul arenema alles 90ndate alguses. Nüüdseks on jõutud faasi, kus praktiliselt kõik valdkonnad saavad aru selle kasulikkusest ning soovivad seda oma toodetesse või teenustes võimalikult palju kasutada. Molekulidega manipuleerides luuakse uusi, suurepäraste omadustega struktuure, seadeid ja süsteeme, mis muudavad tooted kergemaks, tugevamaks, tervislikumaks, väiksemaks, vastupidavamaks ja ohutumaks.

  Nanokaitse seob ennast materjali kiududega moodustades neile „ümber“ üliõhukese ja silmale nähtmatatu kaitsekihi. See nanomeetrites mõõdetava paksusega kate hoiab erinevatest materjalidest pindu igasuguste täkete, kriimude ja põrutuste eest, tõrjub vedelikke, õlisid ning tolmu ei kogune täna anti-staatilistele omadustele nii palju enam pinnale, samuti kaitseb UV-kiirguse eest ja sobib omadustelt suurepäraselt näiteks tekstiilikaitseks. Nii jäävad riided puhtaks ja kuivaks ka siis kui mööduv auto peaks kogu lombi sisu laiali pritsima.

  GoGoNano nano coating on garden furniture textile and leather

  Hooldusvahendid peaksid olema võimalikult loodussäästlikud

  Kogu hooldusvahendite kasutamise kontseptsioon juba räägib sellest, et soovime pikendada tarbeesemete eluiga ning vähendada liigset tarbimist. Selline mõtteviis on keskkonna seisukohalt äärmiselt oluline, sest turul on olemas ka palju selliseid vahendeid, mille kasutamine teeb küll head inimesele, aga mitte loodusele.

  GoGoNano toodetes ei kasuta me kahjulikke ja raskeid kemikaale. Vetthülgavad kaitsevahendid sisaldavad looduslikust kvartsist sünteesitud osakesi, moodustades nanotasandil klaasi laadse kihi, mistõttu on toode keskkonnasõbralik. Toote koostisosad on looduslikud, veepõhised ning jätkusuutlikud. Samuti toetavad jätkusuutlikku mõtteviisi näiteks GoGoNano eco-seeria aerosoolpihustid – need on ühed vähestest praegu turul olevatest uuenduslikest aerosoolidest, mis ei kasuta lahuse vabastamisel lahusteid või gaase.

  Kõik võimalused jalatsite, riiete ja teiste materjalide korrektseks hooldamiseks ning kaitsmiseks on olemas, tuleb lihtsalt valida õiged hooldusvahendid. Parim lahendus on vaadata uudishimuliku pilguga oma elamises ringi ja mõelda läbi need esemed, mis võiksid vajada puhastamist või hoopis niiskus- ja mustuskaitset. Kui hoida oma esemeid suurema määrdumise eest, vähendab see edaspidi nende puhastamisele kuluvat aega ja vaeva märkimisväärselt. Samuti pikendame nii oma armastatud asjade eluiga, olles selliste valikutega ühtaegu nii looduse- kui rahakotisõbralikud.

Tänu nanokaitsele säilitavad esemed oma uue välimuse, märkimisväärselt väheneb nende puhastamisele kuluv aeg ja sagedus ning puhastusvahendi kogus.

Kõik vajalik sinu jalanõude ja riiete hoolduseks

Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(31 arvustust) 19.95 159.95 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(29 arvustust) 15.95 139.95 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(190 arvustust) 18.95 149.95 
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Läbimüüdud. Laoseis täieneb peatselt.
(14 arvustust) 18.95 

Viimased artiklid

Uudised

Hinga kergelt (ja keskkonnasõbralikult!): appi tulevad GoGoNano pesulehed

Kas mäletad kõige hullemat pesupäeva? Kujutle seda: kuhjaga täis pesukorvid, must mõõtetops, mis tilgutab kõikjale pesuvahendit ning peale pesu riietele jääv imelik pesuvahendi keemialõhn. Oeh![...]

Loe edasi

Kasulikku

Põhjalik juhend mikrokiudlappide pesemiseks

Mikrokiudlappide vastupidavus ja tõhusus sõltuvad suuresti nende pesemisest ja hooldamisest. Vale pesuviis võib kiude kahjustada, vähendades nii lappide tõhusust kui ka eluiga. Õiged hooldusnipid mitte[...]

Loe edasi

Uudised

Traditsioonilised pesuvahendid vs. pesulehed: Millist pesuvahendit eelistada?

Riided on meie igapäevaelu lahutamatu osa, kuid küsimus on, millise pesuvahendiga neid kõige parem pesta on? Tänapäeval seisavad tarbijad valiku ees: kas jääda truuks traditsioonilistele[...]

Loe edasi

Kasulikku

Probiootikumid jalanõude deodorandis aitavad jätta hüvasti ebameeldivate lõhnadega

Ebameeldiv lõhn jalanõudes on levinud probleem, mis võib olla piinlik ja ebamugav. Jalanõude värskendaja kasutamine, mis sisaldab probiootikume, on looduslik ja efektiivne lahendus lõhnatekitavate bakterite[...]

Loe edasi

Kasulikku

Nanotehnoloogia ajalugu: Uus teadus, mis muudab maailma

Nanotehnoloogia valdkond on oluliselt mõjutanud paljusid tööstusharusid, alates meditsiinist kuni elektroonikani, ning sellel on potentsiaali muuta meie maailma viisil, mida me veel ettegi ei oska[...]

Loe edasi

Kasulikku

Mikrokiudlapp – imeline abimees kõikidel pindadel

Koristamise ja puhastamise juures sõltub tulemus valitud vahendite kvaliteedist. Oluline on, et lapp, mida kasutatakse, oleks ühtaegu vettimav, pehme ja samas ei ajaks ebemeid. Kõigile[...]

Loe edasi

Uudised

Kuidas vältida prilliklaaside uduseks muutumist lihtsalt ja kiirelt?

Kas oled kunagi näinud õuna alt üles kukkumas? Või inimest vee peal kõndimas? Ehk isegi käsi lõkke kohal jahutanud? Kui ei, siis on see igati[...]

Loe edasi

Kogemuslood

Marimelli kogemuslugu: “GoGoNano – vana lemmik uute toodetega”

Kui kodus on kümned erinevad puhastusvahendite pudelid, siis võtab see palju ruumi, õiget pudelit peab teiste vahelt taga otsima ja koristamine võib olla juba eos[...]

Loe edasi